EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By Baryua
#1892833
Wpisałem kod pocztowy bez myślnika, gdyż z myślnikiem wyskakiwał "błąd formatu kodu". Podpis będzie ważny?

Edit: Jedynie 103 podpisy z Polski, a z Niemiec już prawie 1200! Musimy pobić ich wynik! :D
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2019, 17:17 przez Baryua, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1892836
Baryua pisze:Wpisałem kod pocztowy bez myślnika, gdyż z myślnikiem wyskakiwał "błąd formatu kodu". Podpis będzie ważny?

Z myślnikiem też przechodzi, tylko trzeba odkliknąć trzeci "ptaszek" po zgodach - jest tam zapis o nietypowych numerach dla niektórych krajów.
By Baryua
#1892838
@Maskota Bo alkoholik nawet nie rozpozna wiatraków :wink:
A co do podpisów - zawsze lepiej próbować walczyć niż od razu się poddać wystawiając :dupa do dy**nia.
Wysyłajcie linka do wszystkich znajomych i członków rodziny.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1892847
To powinno być podpięte do rejestracji na forum. Nie poprzesz, nie ma rejestracji.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1892853
bulit73 pisze:To powinno być podpięte do rejestracji na forum. Nie poprzesz, nie ma rejestracji.


Popieram!

Obrazek
By Altres
#1892968
bulit73 pisze:To powinno być podpięte do rejestracji na forum. Nie poprzesz, nie ma rejestracji.
Popieram, nawet można by wrzucić konieczność podpisania przez aktualnych użytkowników. Ale niestety mamy demokrację nic nie wolno narzucać, takie prawo.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jackas50
#1893065
Poleciało,ale jak się patrzę ilu Niemców zagłosowało to coś nie widzę entuzjazmu wśród naszej waperskiej braci...może po prostu za mało nagłośnione :cry:
Awatar użytkownika
By macieq03
#1893066
jackas50 pisze:Poleciało,ale jak się patrzę ilu Niemców zagłosowało to coś nie widzę entuzjazmu wśród naszej waperskiej braci...może po prostu za mało nagłośnione :cry:
I jeszcze jedno, zauważyłem że na innych „podwórkach" temat widnieje na stronie głównej.
Na trawniku nie ma.A ponoć najwięcej nowych rejestracji jest tutaj.

Temat powinien walić po oczach czerwoną czcionką, na głównej stronie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1894401
Baryua pisze:Halo, podbijamy!
1042 podpisy z Rumunii, od nas tylko 346! Nie bądźmy gorsi!

U nas to tylko do narzekania jak jest źle nie brakuje chętnych.
By Krasnal45
#1894442
Dokładnie. Tak jak @Cinmar pisze, to wstyd. Wstyd przede wszystkim dla trawnika. Może tak łaskawie nasza szanowna ADMINISTRACJA zainteresowała by się również tematem. Dorocie dziękuję za podpięcie tematu, ale widać to za mało. Gdzie jest reszta naszych możnowładców!!! Aż się prosi o przeprowadzenie jakieś większej akcji, jakiejś większej inicjatywy. Niestety, od czasu przejęcia forum przez nowego właściciela i jakimś zdawkowym przedstawieniu się w jednym z administracyjnych tematów, nawet nie wiemy kto, co, po co i dlaczego!!! Panowie szlachta, czas ruszyć dupy albo zamknąć ten bajzel, bo na dzień dzisiejszy ciekawsze wydaje się czytanie postów na grupach na fejsbuku. Trawnik się w jakimś ślepym zaułku znalazł, ktoś zgasił światło i nie widać żadnego stąd wyjścia.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1894449
Środowisko trawnika jest rozbite głównie przez ustawy ale i też że niejako jest tu jedyna ostoja dla tych co chcą pozbyć się nałogu a nie tworzyć nowy nałóg. Niestety młodość i pieniądze handlowców poszły by tworzyć chmurojebców zapominając o zaplątanych nałogowcach. Szczególnie tych nowych. Pieniądz rządzi i jak administratorowi nie jest to na rękę to to nic się nie ruszy. Chciałbym przypomnieć że właściciel forum ma pieniądze na taką kampanie które i tak przepadają z każdym nowym rokiem podatkowym. Ma też kontakty z tymi którym też przepadają pieniądze. Nie widząc zaangażowania tych co na nas robią kasę sam mam to głęboko gdzieś, a czasy tego typu akcji społecznych jak logo poniżej już nie wrócą.
Obrazek
Na forum już tylko kilka osób pozostało pamiętających tą akcje, która była niejako przyczyną rozpadu forum na dwie frakcje i dwa fora. Nie był to pierwszy taki rozpad gdzie uczniowie zakładali własne forum o EP.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1895899
Może jeszcze ktoś się skusi podpisać. *SMOKEKING*

"Drogi" adminie, umieszczenie info na głównej stronie o tej inicjatywie, naprawdę nie kosztuję.
By Baryua
#1895907
Tym bardziej, że mocno przeterminowana informacja:
JUŻ WKRÓTCE AKCYZA NA LIQUIDY! 7PLN NA BUTELKĘ! CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? KLIKNIJ
Nadal widnieje pod pierwszym postem każdej strony, każdego tematu...
Awatar użytkownika
By bulit73
#1896911
Polska 579, to jest zaledwie 2% wymaganych.
Ruszcie 4 litery. Rodzina, znajomi. To nie muszą być osoby wapujace. Liczy się każdy głos.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1896935
Krasnal45 pisze:
BarBastek pisze:.... mam wrażenie, że sprawa nie jest nigdzie promowana, a być powinna.

Bo cała nasza nowa administracja temat ma w czterech literach...


Zdaje się, że nie tylko ten temat.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1897240
Maskota pisze:Przepisy na liquid już mają u siebie na głównej ;) czy my się droga administracjo doczekamy?

Nie już ale zaraz po tym, jak rozpoczęła się Inicjatywa.
By Maskota
#1897242
Dziś pierwszy raz byłem tam z przeglądarki ;) no cóż trawnik zarasta, ktoś już zaczyna wykręcać żarówki. Pytanie tylko czy te które zostały zgasi ostatni czy ktoś odetnie prąd ;) nie wiem w jakim celu ktoś kupił to forum skoro nic z nim nie robi. Cześć jestem X prowadze sklep z X i kupiłem forum. Do usłyszenia za rok
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.