EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wamp24
#1892601
Cześć wszystkim. Pytanko do was. Jakie znacie mody, boxy minimum 100W z jednym zasilankie powyżej 20000mA?
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1892602
Jak 20000 mA?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1892604
Ciężko z taką pojemnością znaleźć na 5,5 akumulatora, a na jeden to szczęścia życzę :lol:
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1892606
Koledze chyba o jedno zero za dużo weszło

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1892608
Borowa10 pisze:Koledze chyba o jedno zero za dużo weszło

Śmiem wątpić mając zaspamowane PW o tego typu kwiatki. Pomysłowość chińczyka nie zna granic (patrz Baldogi na allegro)
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1892610
@wamp24, masz zamiar coś kupić, czy tylko jesteś od zawracania rzyci swoimi przebłyskami?
By wamp24
#1892626
Napisalem powyzej 20000 bo sa rozne np: 21700. A jak juz pisalem w poprzednim temacie napisalem takie tematy bo nigdzie nie znalazlem takich tematow i uznalem ze powinny byc. Jak uznajecie ze beznadziejny tenat to usuncie. Tylko najpierw pokazcie ze jest taki temat juz
By Maskota
#1892628
21700 to rozmiar akusa a nie jego pojemność ;) najpierw się dokształć z dziedziny e której uznajesz że powinieneś założyć temat
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1892631
wamp24 pisze:Napisalem powyzej 20000 bo sa rozne np: 21700. A jak juz pisalem w poprzednim temacie napisalem takie tematy bo nigdzie nie znalazlem takich tematow i uznalem ze powinny byc. Jak uznajecie ze beznadziejny tenat to usuncie. Tylko najpierw pokazcie ze jest taki temat juz
Poza tym mA to nie jednostka pojemności

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By wamp24
#1892634
Ok. Doksztalce sie i mam nadzieje ze wiekszosc wiedzy z tad zaczerpne
By wamp24
#1892635
A wy mi pomożecie. Ja w tym świecie dopiero siedze 2 miechy i dużo jeszcze przede mna
By Maskota
#1892637
Łamiąc nagminnie regulamin na forum też nie zabawisz zbyt długo. Albo dostaniesz bana albo nikt nie będzie ci odpowiadał
By WEEKSKULL
#1892643
Żaden box nie poda ci tylu amperów ile napisałeś.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1892645
wamp24 pisze:z tad


Najpierw od polonisty(ki)

wamp24 pisze:A wy mi pomożecie.

Skąd wiesz? Jak zaczniesz używać magicznych słów, to kto wie? Może...
By wamp24
#1892647
Oj głupia literówka. Bardzo proszę " stąd " odruchy szybkiego pisania. Magiczne słowo to "proszę "
By WEEKSKULL
#1892648
Szybkie pisanie to dość kiepska wymówka. Boxy na 1 akumulator warte uwagi to :
-aegis
-pico 75w
-evic vtc
-wall crawler
Przynajmniej według mnie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1892649
WEEKSKULL pisze:-aegis
-pico 75w
-evic vtc
-wall crawler

Pierwotnie chodziło w wątku o zasilania na akumulatory większe niż 18650.
A co do Wall Crawlera, to chyba najgorsze zasilanie jakie miałem. Akumulator znikał w oczach od samego siedzenia w boxie, pod przycisk lubiło się coś dostać i go blokować. Odpustowy plastik pomijam - kwestia gustu. Znalazłem w tym boxie jeden plus (nie, nie ten na akumulatorze :lol:) : bardzo przyzwoity preheat.
By WEEKSKULL
#1892651
Cinmar pisze:
WEEKSKULL pisze:-aegis
-pico 75w
-evic vtc
-wall crawler

Pierwotnie chodziło w wątku o zasilania na akumulatory większe niż 18650.
A co do Wall Crawlera, to chyba najgorsze zasilanie jakie miałem. Akumulator znikał w oczach od samego siedzenia w boxie, pod przycisk lubiło się coś dostać i go blokować. Odpustowy plastik pomijam - kwestia gustu. Znalazłem w tym boxie jeden plus (nie, nie ten na akumulatorze ) : bardzo przyzwoity preheat.
Co do wall crawler u mnie było wręcz odwrotnie jeśli chodzi o żywotność baterii. A co do wielkości akumulatorów nieoszukujmy w codziennym użytkowaniu nie odczuwa się tej różnicy jakoś bardzo.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1892652
WEEKSKULL pisze:A co do wielkości akumulatorów nieoszukujmy w codziennym użytkowaniu nie odczuwa się tej różnicy jakoś bardzo.

Przy morderczych 13W nie mam potrzeby tego weryfikować, sam od zawsze jestem na 18650. To autor pytał o większe.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1892677
Vt75, aku 26650 *SMOKEKING*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.