EPF
Awatar użytkownika
By Superlux
Shelby pisze:@Superlux bardzo fajnie sie czyta Twoje recenzje i porownania *CZAJNICZEK* Moze zalozysz jakis temat o parownikach MTL? Czekam na opienie o Ehpro True MTL *SMOKEKING*

Nie nie, ja to jestem żuczek malutki. Tu jest kilku takich gości że nic tylko się modlić ( najlepiej do nich :mrgreen: ). Znają się na tym dużo lepiej, poważnie...chociażby kolega tuż obok - @Nałóg Totalny ...o innych nawet nie wspomnę. Szkoda że @Haze zawinął się do salonu bo On też lubi rozwalić system.

Także dzienks wielki, bardzo mi miło ale szperając to tu to tam znajdziesz wielu takich zbieraczy, hobbystów których wiedza ( w porównaniu z moją ) jest porażająca.

:hat_low:

:drinkb
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Superlux pisze: Szkoda że @Haze zawinął się do salonu bo On też lubi rozwalić system.

O widzisz, tu się nie pomyliłeś. Brakuje Haze'go, Mutango i wielu innych zacnych kolegów. Szkoda wielka, ale to co było kiedyś już se ne wrati.
Poza tym jest wielu świetnie znających temat kolegów, którzy tylko śledzą forum, pisząc jedynie od święta, albo wcale. Też szkoda, że nie chcą podzielić się wiedzą.
Awatar użytkownika
By Superwomen2
Witam Panów
Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Od dwóch dni z moim kajtkiem dzieje się coś dziwnego
Co kilka pyknięc słyszę delikatne siorbanie
Co to może być? 4 nowe setupy i nadal to samo?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Edyta

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superwomen2
Darek1966 pisze:Odkręcić bazę dobrze umyć, przedmuchać i powinno być ok
Dziękuję bardzo za pomoc
Pomogło

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Darek mnie ubiegł, ale wrzucę fotkę bazy, zrobiłem przy okazji czyszczenia. Wykręca się normalnie, przeciwnie do wskazówek zegara.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Darek1966
Z tego co widzę Tomek to bazy są inne w różnych klonikach np. u mnie jest inna klon ShenRay chodzi o dolot powietrza
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Możliwe, możliwe, a mógłbyś w wolnej chwili cyknąć fotkę twojej bazy? Byśmy mieli porównanie.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
No właśnie ciekawe jak jest w oryginale.
Darku, tak patrzę na twoją fotkę i zastanawiam się czy ty masz odczuwalną regulację cugu? U mnie jest prosta sprawa - otwór w rurce - czyli wkręcając śrubkę regulacyjną przysłaniamy otworek w rurce mniej lub całkowicie. U ciebie jest "szpara" jako dolot AH - pytanie czy śrubka regulacyjna jest w stanie przysłonić tą szparę, od wewnątrz oczywiście. Chyba, że tylko na zewnątrz jest szpara, która przechodzi w otwór na rurce - to wtedy tak, da się regulować.
Sposób uszczelnienia też się różni - u mnie jest podtoczenie i oring na pinie, u ciebie na bazie. W sumie u mnie też jest w tym samym miejscu podtoczenie na bazie, ale oringu nie ma. Można dołożyć, z tym że póki co nie widzę potrzeby, bo gwinty są ładnie spasowane. Ale miejsce na oring jest i chyba nawet oring jest w komplecie. W twojej wersji nie ma za to podtoczenia na pinie. Ten oring na pinie byłby potrzebny jeśli liquid będzie się dostawał od góry przez AH pod grzałką. Wtedy będzie chciał się wydostawać na zewnątrz przez otwór AH w rurce i dalej w dół po pinie.
Awatar użytkownika
By Darek1966
No więc srubka w pinie spokojnie reguluje cug tak jak u Ciebie a wycieków jak na razie nie mam
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
No to dobrze. Czyli zrobili coś na kształt 6-kątnego łba śruby, żeby można było w razie potrzeby odkręcić rurkę dolotową od bazy, żeby np. wymienić izolator.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Bazy są inne, ale do tego w bazie od Darek1966 jest jeden oring więcej.
Awatar użytkownika
By Darek1966
Nie mam porównania, ale jak dojedzie jedna sztuka taka jak kolegi Tomka to wtedy się zobaczy
Awatar użytkownika
By Baryua
Krasnal45 pisze:Chętnie bym obejrzał, jak to jest zrealizowane w oryginale...
W oryginale pin na wysokości wlotu powietrza jest sześciokątny jak w klonie kol. @Darek1966
https://youtu.be/Pm_iCUoM2jc?t=381

Tak w ogóle to chciałem poinformować, że natknąłem się w internecie na połączenie KF lite 2019 w wersji 24 mm z tubką bubble od Gear RTA, która ponoć zwiększa pojemność o ok. ćwierć mililitra. :lol:

Awatar użytkownika
By pHarel2403
Może i głupie pytanie ale.. macie z jednej strony otwór AH, czy po obu stronach? Tak patrzę na yt i widzę że jest jeden, a u mnie są dwa... kupiłem na 3F za 9.97 z powiększeniem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]

Dvarw mtl

Witajcie, Przymierzam się do zakupu klona drwala.[…]