EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ghost12345
#1891630
Pytanie dosyć ogólne tak jak w temacie. Czy bezpiecznie jest palić e papierosa, tzn czy jest duze ryzyko wybuchu? Czy są jakieś zabezpieczania w e papierosach? Czy bezpieczne jest ładowanie akumulatorow przez kabel usb, gdy adapter staje się gorący? (Wiem że najlepiej jest zewnętrzna ładowarka, ale mówimy o takim przypadku gdybym jej nje miał). Konkretnie mi chodzi o tesle punk 220w i prosiłbym o odpowiedzi patrząc na tego boxa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1891632
Oj tam, co się martwisz? Ktoś musi być pierwszy, szczególnie jak ładowarki nie ma.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1891636
W przypadku kiedy nie masz ładowarki, to idziesz ją kupić.
By WEEKSKULL
#1891660
Jak masz dobre akusy to żeby wybuchły musiał byś się sporo narobić.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1891705
Ghost12345 pisze: Konkretnie mi chodzi o tesle punk 220w i prosiłbym o odpowiedzi patrząc na tego boxa.

Z chęcią bym odpowiedział ale nie mam jak popatrzeć na tego boxa :lol: Zdjęcia z neta też wchodzą w grę?

@Ghost12345
Zapoznaj się z Regulaminem :evil:
III. Użytkowanie forum

1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.