EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pietrek86
#1891379
Witam.
Istnieje jakiś nośnik w normalnej cenie dostępny w sklepie stacjonarnym który utrzyma dłużej smak niż muji?

Obecnie przy std setupie i delikatnym pykaniu na 16-18 watach smak znika po 12 - 20 ml.
Wata wygląda w miarę ale smaku już nie czuć.
By Krasnal45
#1891382
Po 12-20 ml to się standardowo powinno zmienić watę i przepalić grzałkę.
Awatar użytkownika
By gregg
#1891384
Bardziej obstawiam przyzwyczajenie kubków smakowych niż nośnik (skoro jest czysty).
By Maskota
#1891385
Krasnal45 pisze:Po 12-20 ml to się standardowo powinno zmienić watę i przepalić grzałkę.
@Krasnal45 nie przesadzaj :D 12ml to ja robie dziennie jak nie więcej. 4 kajtki zalane pod korek? Żaden problem ;) przy moich owocówkach wate zmieniam 1-2 razy w tygodniu i smak mi nie zanika.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1891386
Bacon cotton v2. Różne próbowałem ale ta niezmiennie od ok 3 lat.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1891392
Kendo jest całkiem przyjemnym nośnikiem. Od niego zaczynałem i mam sentyment, chociaż nie wiem, czy teraz miałbym takie samo zdanie. Pewnie chętnie znów zakupię paczkę jak za kilka lat skończy mi się Evan :mrgreen:
By Jokerek7
#1891409
Ja używam Cotton Bacon V2 i mając już doświadczenie i z muji i kendo uważam ten nośnik za najlepszy z tych trzech.
Smak jest od razu i na bardzo długo - podmieniłam co tydzień bez względu na wygląd, a wapuje około 10-15 ml dziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1891422
Fiber N'cotton, następca FF.
By pietrek86
#1891452
bulit73 pisze:Fiber N'cotton, następca FF.


Na ile grzałek wystarczy mniej więcej takie pudełeczko?

Robienie setupu podobne do muji?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1891453
pietrek86 pisze:
bulit73 pisze:Fiber N'cotton, następca FF.


Na ile grzałek wystarczy mniej więcej takie pudełeczko?

Robienie setupu podobne do muji?


Ciężko wyliczyć ale myślę, że na kilka miesięcy do roku, przyjmując zmianę waty co tydzień.
By Baryua
#1891471
Ja używam klona cotton bacon v2 po 1$ za paczkę (różnic smakowych względem oryginału nie odczuwam) i żadnej "lepszej" bawełny nie potrzebuję, gdyż ta jest świetna. A w porównaniu z muji to jak niebo a ziemia.
Niestety produkt niedostępny stacjonarnie :P
Awatar użytkownika
By nester
#1891472
Ja już od jakiegoś czasu jadę na cotton bacon prime, wydaje mi sie troche bardziej zbita niz zwykly bacon.
Awatar użytkownika
By cerber
#1891701
Podpinając się do tematu, kupiłem ostatnio watę " Pro cotton coil master" w czarnej paczuszce takiej jak cotton bacon. Czy ktoś tego używał? Co to za rodzaj waty?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1891703
cerber pisze:... , kupiłem ostatnio watę " Pro cotton coil master" ... . Czy ktoś tego używał? Co to za rodzaj waty?

No to czekamy na twoją opinię :wink:
Awatar użytkownika
By cerber
#1891711
bulit73 pisze:
cerber pisze:... , kupiłem ostatnio watę " Pro cotton coil master" ... . Czy ktoś tego używał? Co to za rodzaj waty?

No to czekamy na twoją opinię :wink:

Moja opinia raczej mało wiarygodna bo dopiero zaczynam własnych grzałek. Wcześniej próbowałem tylko muji i jakiejś wielkiej różnicy narazie nie odczułem.
Ps: tak to wygląda coil-master.net/product/coil-master-pro-cotton
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019, 17:59 przez cerber, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1891715
cerber pisze:Moja opinia raczej mało wiarygodna bo dopiero zaczynam własnych grzałek. Wcześniej próbowałem tylko muji i jakiejś wielkiej różnicy narazie nie odczułem.

Dlaczego tak myślisz? Już napisałeś, że zbytnio od muji się nie różni :wink:
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1891716
Mam obecnie fiber freaks trochę różnicy jest między ff a muji. Zostaje przy muji

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.