EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By MentalnyGimbus
Witam , chcę zdobyć:
- jakiegos e peta do 250 zl z boxem oraz jakims atomizerkiem na gotowe grzały
- Jakiegoś poda, (nie smok novo bo mi się nie podoba)
- coś taniego co nie oddaje najgorzej smaku dla znajomego by pomóc mu rzucić analogi
By intercontinentalbajers
No więc tak, udało mi się coś złożyć ale wyjdzie 10ziko drożej:P.
- Wismec Sinuous P80 (ludzie mówią że sie grzeje, ja takiego czegoś nie doświadczyłem)
- Eleaf Ello Duro (dobry smakowiec, tanie grzałki w przeciwieństwie do smoków)
- Akumulator 18650 LG HG2 3000mah

Co do sprzętu dla znajomego to jakiś zwykły vp22 czy ego aio powinno wystarczyć.

Na pod’ach się nie znam ani troche:/.

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By mattoid1973
intercontinentalbajers pisze:Eleaf Ello Duro (dobry smakowiec, tanie grzałki w przeciwieństwie do smoków)

No proszę Cię. ED Twoim zdaniem dobrze oddaje smak? Ja mam zupełnie odmienne zdanie.
mattoid1973 pisze:
intercontinentalbajers pisze:Eleaf Ello Duro (dobry smakowiec, tanie grzałki w przeciwieństwie do smoków)

No proszę Cię. ED Twoim zdaniem dobrze oddaje smak? Ja mam zupełnie odmienne zdanie.

Według mnie tak, lepiej niz tfv12 czy inne smoki. Moim zdaniem lepiej wziąć ED niż Melo;).

By mattoid1973
Jak to mówią z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją.
Mam ED, które leży i jest nieużywane. Ja jednak wolę sam zrobić grzałkę. Mam wtedy nieograniczone możliwości.
mattoid1973 pisze:Jak to mówią z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją.
Mam ED, które leży i jest nieużywane. Ja jednak wolę sam zrobić grzałkę. Mam wtedy nieograniczone możliwości.

Racja, ja używałem dość długo ED i byłem zadowolony.

Awatar użytkownika
By Cinmar
No tak. Jeśli jeden porównuje do RTA, a drugi do smoków, to prawie mamy wspólny mianownik :D
By MentalnyGimbus
Dzięki za pomoc. Przerabiałem ello duro 2 ml w zbiorniku szybko żre liquid . Co sądzicie o tesli do 120 w ?
Nikt się nie zna na podach?
Nowe zasilanie - jakie?

Czołem. Istick Eleaf 20 i 30 W umierają. Niestety[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Stewia jako słodzik

Dzień dobry! Wiem,że był już taki wątek o słodzika[…]

Vaporesso Luxe S 220w (skrr s tank)

Witam, zamóiłem sobie nowego kita od vaporesso. Te[…]