EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By lukaszb87
#1890968
Witam, jak w temacie, zakupiłem 50 ml bazy i rozglądam się za premixem, w którym uzyskam taką moc jak w temacie, który oczywiście będzie smakował przyzwoicie. Mam bazę 18mg. Prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1890975
O ile dobrze kojarzę, premiksy występują w pojemnościach 20/30, 50/60, 80/120. Więc prostą matematyką, nie uzyskasz na żadnym premiksie niczego więcej niż 6mg/ml, dysponując bazą 18mg/ml.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1890981
mattoid1973 pisze:No to widzę dwa wyjścia.

Jest jeszcze trzecie :wink:
Dzielisz premix na 1/2 i do tej połowy dolewasz tyle samo bazy 18mg. Wyjdzie ci 9mg. Jak będzie ze smakiem :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1890983
lukaszb87 pisze:I tak chyba zrobie, kupie jakiś 50 ml, doleje 50 bazy i będę wapował, w sumie proste wiec po co zakładałem temat ... dzięki mimo to.


Nie prościej kupić bazę i aromat?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1890985
lukaszb87 pisze:Kiedyś się w to bawiłem, nigdy nie uzyskałem jakości gotowca choć kupowałem smaki, dobierałem proporcje wg przepisów.


Fakt, jakość przeważnie jest wyższa niż w gotowcu.
By lukaszb87
#1890986
U mnie właśnie nie, dawało się to wapować ale żeby jakieś wielkie wow, to nie, jadne na OBS Engine Nano , moj ostatni parownik, najlepszy dlatego wole premiksy. Zobacze tego freeza po wymieszaniu pol na pol, moze bedzie znosny.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1890987
@lukaszb87 premixy wapowałem sporadycznie, raczej z ciekawości. Żeby te 50/50 wypaliło, musisz raczej brać premixy z wyższej półki. Według mnie mają intensywniejszy smak.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1890989
bulit73 pisze: Żeby te 50/50 wypaliło, musisz raczej brać premixy z wyższej półki. Według mnie mają intensywniejszy smak.

Tak czy siak, może z tego wyjść "ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra". :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1890997
lukaszb87 pisze:Ciekawa perspektywa bulit73, masz na myśli jakieś konkretne premixy ?

Na pewno, jak dla mnie MaiArt-y odpadają.
Premix Halo - Subzero ale nie wiem, czy gustujesz w mentolach.
By Baryua
#1890999
@lukaszb87 Premixy MaiArt są w wersji 30/50, więc można uzyskać 7,2 mg/ml.
Co więcej, przy zamówieniu można wybrać wersję z dodatkowym aromatem, przez co można zwiększyć ilość dolanej bazy i tym samym moc nikotynową, a osłabiony smak można zrekompensować owym dodatkowym aromatem, ale to z kolei wymaga większej butelki, więc to raczej gra nie warta świeczki - prawdę mówiąc już lepiej zrobić samogon niż bawić się w takie doprawianie.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.