EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By szaradek
Witam, od roku jestem posiadaczem Vape Pena 22, lecz jest to dla mnie uciążliwe ze wzgledu na jakość wykonanych grzałek. Jaki zestawik polecacie (box + parownik) do 250zł nowy. Dodam, że poszukuje parownik na własne grzałeczki, a nie kupne.
By zubek59
Polecam jakiegoś PODA. Tutaj na forum ciągle polecają Melo + grzałki 1,8 ale smaku to nie daje żadnego no i grzałki co chwile do wymiany:)
Awatar użytkownika
By SuwMar
zubek59 pisze:Polecam jakiegoś PODA. Tutaj na forum ciągle polecają Melo + grzałki 1,8 ale smaku to nie daje żadnego no i grzałki co chwile do wymiany:)

Mi też polecili samochód i muszę co chwilę tankować. Masakra.
By zubek59
Polecili Ci stary samochód, który nie dość, że dużo pali to jeszcze jest awaryjny.
Awatar użytkownika
By DorotaM
zubek59, a ja polecam czytanie ze zrozumieniem. :wink:

szaradek pisze: Dodam, że poszukuje parownik na własne grzałeczki, a nie kupne.
By zubek59
DorotaM pisze: zubek59, a ja polecam czytanie ze zrozumieniem. :wink:

szaradek pisze: Dodam, że poszukuje parownik na własne grzałeczki, a nie kupne.

O cholera źle przeczytałem:)
By szaradek
zubek59 pisze:Polecam jakiegoś PODA. Tutaj na forum ciągle polecają Melo + grzałki 1,8 ale smaku to nie daje żadnego no i grzałki co chwile do wymiany:)

Podziksa juz mam jednego. Nord Kita, smak oddaje okej, chmurka na meshu też, ale szukam parownika pod własnego grzałki
Życzenia Świąteczne

Chciałbym złożyć wszystko forumowiczom płynące z g[…]

Kayfun [lite] 2019

Pojawiły się dziś: - SXK (preorder, ETA 10 marca) […]

Co zamiast muji

Witam. Istnieje jakiś nośnik w normalnej cenie dos[…]

I tak sobie dłubię.

https://images81.fotosik.pl/1043/3db8[…]