EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Xyatox
#1890710
Cześć, mam problem w Smoku v9 max mianowicie po zmianie grzałki liquid zaczął mi mocno pryskac. Po rozkręceniu go I przeczyszczeniu zauważyłem w tanku malutka pękniętą przezroczysta uszczelkę. Nie jest to uszczelka ani od szkła ani od wlewania liquidu. Dodam że jak smok stoi w pozycji pionowej to nic nie cieknie, dopiero po przekreceniu go do góry nogami i z powrotem cieknie przez airflowy.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1890716
Kolego tam gdzie wkrecasz grzałke u góry albo na dole zaraz za gwintem, spójrz na któryś gwint i będziesz wiedział. Ale stawiam na górny też raz tak miałem priv v8 i beaby tfv 8

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By NICO851
#1899005
Witam, jestem nowym użytkownikiem epalenia oraz na tym forum. Pytanie mam odnośnie v9 max czy jest to możliwe że liquid w kolorze normalnym będzie oddawał smak a liquid w kolorach np ananas żółty jakoś nie przyjmuje i czuć spaleniznę? Dodam że grzałka mesch 0.17... Kupiłem już trzecia grzałke i dwa dni było ok dopóki skończył mi się liquid i kupiłem kolorowy trzy buchy i czuć spaleniznę. Oddałem na gwarancje i gość go testuje i mówi że wszystko ok zapytałem jaki ma olejek mówi że normalny przezroczysty... Powiedziałem mu aby zalał jakiś kolorowy no i czekam na chwilę obecną na odp. Dlatego pytam was czy jest taka możliwość?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1899006
No cóż, wnioski powinny nasuwać się same. Skądś ten kolor musi się wziąć.
A jakie są skutki dodawania ogromu ulepszaczy, słodzików i barwników do liquidów? Sam już chyba część z nich poznałeś.
Proporcje VG/PG bazy służącej do wykonania liquidów też odgrywają tu znaczącą rolę.
By NICO851
#1899018
No tak jest z czegoś i gdzieś robiony:) rozumiem teraz. Ale nikt gdzieś nie narzeka na taki problem jaki mam ja w tej chwili gdzie przeszukałem forum na podobny temat i nic nie znalazłem. Tzn że faktycznie tak jest że te grzałki mesch nie przyjmują liquidów barwionych? Trochę dziwne bo mówię nikt się nie skarży:)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.