EPF
Co z czym i jak mieszać.
By szaradek
#1890505
Tak jak w temacie, czy znacie jakies proste, ale dobre przepisy? Dodam, że gustuje w owocówkach i mile widziana jest koolada w moich samogonach. Przepisy najlepiej jakby opierały się o aromaty TPA
By BarBastek
#1890539
-czarna porzeczka, koolada
-truskawka, kiwi
-melon, arbuz
Łącz to co lubisz

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
By szaradek
#1890589
BarBastek pisze:-czarna porzeczka, koolada
-truskawka, kiwi
-melon, arbuz
Łącz to co lubisz

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

w jakich proporcjach mieszasz kiwi z truskawką? Myślałem jeszcze o dodaniu koolady, aby bardziej orzeźwiała.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1890591
szaradek pisze:Tak jak w temacie, czy znacie jakies proste, ale dobre przepisy? Dodam, że gustuje w owocówkach i mile widziana jest koolada w moich samogonach. Przepisy najlepiej jakby opierały się o aromaty TPA


@szaradek nie żebym się czepiał, ale masz 45 stron o aromatach TPA, zakładasz nowy temat i jeszcze tam zadajesz to samo pytanie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1890593
@SuwMar Dziab się :lol: Tamte TPA przeterminowane już są.
By Maskota
#1890594
Krasnal45 pisze:To co komuś będzie smakować, Tobie niekoniecznie musi. I vice-versa.
Amen :D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By szaradek
#1890615
SuwMar pisze:
szaradek pisze:Tak jak w temacie, czy znacie jakies proste, ale dobre przepisy? Dodam, że gustuje w owocówkach i mile widziana jest koolada w moich samogonach. Przepisy najlepiej jakby opierały się o aromaty TPA


@szaradek nie żebym się czepiał, ale masz 45 stron o aromatach TPA, zakładasz nowy temat i jeszcze tam zadajesz to samo pytanie.


zauważyłem, że na tym forum ludzie zamiast pomagać to nic innego nie robią oprócz najeżdżania na osoby o mniejszym zakresie wiedzy na temat e-petów. Forum o ile się nie mylę służy do zadawania pytań, a nie do odpowiadania każdemu w ironiczny, głupi sposób. Po waszych komentarzach widać tylko na jakim poziomie jesteście i co sobą reprezentujecie. Na bardziej szanowanych forach lub grupkach facebookowych, administracja usuwała by na bieżąco wasze komentarze. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1890616
@szaradek to jest Twoje zdanie. Dla mnie wrzucanie dwóch takich samych tematów, gdzie jest 45 stron opisów na ten temat, to totalny brak szacunku dla innych.
By szaradek
#1890619
Krasnal45 pisze:
szaradek pisze:administracja usuwała by na bieżąco wasze komentarze.

Administracja to za chwilę cały temat usunie :lol:

Wiek 58
Moje ePapierosy Są fajne
Widać, że i ty wiele sobą nie reprezentujesz. Niech zgadnę, na facebooku status "szlachta nie pracuje" ?
Awatar użytkownika
By Timi
#1890620
szaradek pisze: Wiek 58
Moje ePapierosy Są fajne
Widać, że i ty wiele sobą nie reprezentujesz. Niech zgadnę, na facebooku status "szlachta nie pracuje" ?

Popuść troszkę gumkę i warkoczyki, bo za chwilę tak się spalisz, że nikt nie będzie Ci chciał podpowiedzieć jaki dziś dzień.
By Maskota
#1890621
Krasnal zareprezentował tutaj przez 10 lat wiecej niż ty zdolasz przez cale życie więc pal gume i jak cie chlopcze prosze wyloguj sie zanim jeszcze nie zaptacowalem na banicje

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1890627
szaradek pisze:
SuwMar pisze:
szaradek pisze:Tak jak w temacie, czy znacie jakies proste, ale dobre przepisy? Dodam, że gustuje w owocówkach i mile widziana jest koolada w moich samogonach. Przepisy najlepiej jakby opierały się o aromaty TPA


@szaradek nie żebym się czepiał, ale masz 45 stron o aromatach TPA, zakładasz nowy temat i jeszcze tam zadajesz to samo pytanie.


zauważyłem, że na tym forum ludzie zamiast pomagać to nic innego nie robią oprócz najeżdżania na osoby o mniejszym zakresie wiedzy na temat e-petów. Forum o ile się nie mylę służy do zadawania pytań, a nie do odpowiadania każdemu w ironiczny, głupi sposób. Po waszych komentarzach widać tylko na jakim poziomie jesteście i co sobą reprezentujecie. Na bardziej szanowanych forach lub grupkach facebookowych, administracja usuwała by na bieżąco wasze komentarze. *CZAJNICZEK*



Troszeczkę jednak się mylisz. W ciągu dwóch dni założyłeś trzy, zupełnie niepotrzebne tematy a próbujących naprowadzić Cię na właściwe- Regulaminowo i myślowo tory, przyrównałeś koniec końców do ...
Czego w związku z tym teraz oczekujesz? Dobrego słowa, pomocnych rad a może szacunku? Co otrzymasz? Sam sobie na to odpowiedz. :wink:
Jedno jest pewne, ode mnie dziś masz medal.
Regulamin Forum II.2 oraz II.3 a także III.2.


Maskota, zawinąć Cię?


No cóż, moi mili.
Koniec, czas zakończyć tą imprezę, zresztą i tak jak widzę była smutna.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.