EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By muadep
#1724288
Mam nadzieję, że w dobrym miejscu to piszę - najwyżej dostanie mi się.
Muszę podzielić się przepisem na ten niesamowity smak. Może komuś tak samo zasmaczy jak mi. Od czerwca gości u mnie codziennie po 10-20 ml lq z napisem PoziomkAny.
Inspiracją był aromat Red cloud Aqua - za bardzo śmierdział dla otoczenia, a moja mieszanka jest bardzo przyjemna i wręcz chwalona - często słyszę "co tu tak pachnie".
Bazę każdy sobie dobiera. Ja stosuję Optimum wymieszaną do ok. 2 mg/ml nikotyny.
Aromaty:
Poziomka Inawera koncetrat
Anise Capella
w łącznym zestawieniu lekko ponad 7% w bazie - na moich modach to stężenie jest idealne.
U mnie wygląda to tak -
PEŁNY PRZEPIS:
10 ml (18 mg nikotyny) + 3 ml poziomki + 2,8 ml anyżu + uzupełniam do równych 80 ml bazą 0 mg nik..
Po tym trzącham na różne strony i jak najdłużej - 5-10 min. W przerwach otwieram butelkę i ściskam dla napowietrzenia - powtarzam kilka razy.
Następnie zalewam baniaczek i vapuję.
Najdłużej odstała mi taka butla 2 tygodnie i nie zauważyłem żadnej różnicy. Ale to się ma też od aromatów.
Dla 10 ml lq zrobił bym to tak:
0,4 ml poziomki + 0,3 ml anyżu + baza do 10 ml
Kolor przezroczysty, a w słońcu lekko fioletowy.
Chętnie poczytam opinie, nawet na pw.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1724336
muadep pisze: PoziomkAny.

Aromaty:
Poziomka Inawera koncetrat
Anise Capella

Dla 10 ml lq zrobił bym to tak:
0,4 ml poziomki + 0,3 ml anyżu + baza do 10 ml


4% Poziomka Ina
3% Anise Cap

Myślę, że tak będzie łatwiej :D
By zgfrd
#1725784
No dobra, chciałeś opinii, o to ona: bardzo cieszę się, że Tobie pasuje bardzo :D
Mnie osobiście słabo. Myślę, że powodem podłego smaku jak dla mnie, na pierwszym planie jest poziomka Ina. Identyczny posmak posiada arbuz tej samej firmy. Ni to dętka, ni to kit. Może inna poziomka załatwiłaby sprawę. Takie moje odczucia. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
By muadep
#1760335
Ostatnie dwie butelki anyżu capella miałem jakieś bardzo dziwne i mocniejsze. Musiałem w 80 ml lq dawać 3 ml poziomki i 2 ml anyż do tego kropla mięta z eukaliptusem inawera mocniej orzeźwiała całość.
W e-d już nie ma anyżu i mam obecnie ze strony inawera tej firmy. Jest bardzo dobrze.

Co do vpg plus to ma podobne proporcje jak optimum, czyli więcej vg. Tylko ma dodatkowo etylomalthol i co mi nieodpowiada wodę deminer.. Ale każdy dobiera jak chce i jest też opcja szukaj po głębsze info.
Awatar użytkownika
By muadep
#1890475
Po trzech latach z PoziomkAny jestem z nią stale na codzień po min.5 ml LQ na dzień. *CZAJNICZEK*
Jakieś dwa lata temu pojawiła się tylko różnica w proporcjach i producencie. Nic nie pisałem bo zainteresowania brak - ale co tam może jeszcze ktoś zechce i podpasi mu również.
Obecnie to MaiArt poziomka i anyż w proporcjach (przeliczenia na inne pojemności każdy sam ogarnie :D ):
2,6 ml poziomki + 2,4 ml anyżu + baza do pojemności 120 ml ( wychodzi stężenie ok. 4%) jest mega super! :zakrecony *CZAJNICZEK*
Ilości aromatu traktuję na luźno i nie szaleję gdy czegoś nabiorę więcej lub mniej. :drinkb
*SPAM* Aromaty są niemal wzorowe dla grzałki - na ss dual parel 0,35ohm lub na ss fused clapton 0,25ohm spokojnie bez strat smaku odparowują ok. 200ml LQ z mocą nikotyny 0,3mg. *SPAM*
By gourmet
#1890500
Robię podobnie z maiartową porzeczką, lecz znacznie mniej anyżu. Też dobre.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.