EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By rogaloo
#1888935
A jest może jakiś "czarny rynek"?;)
Wróciłem po kilku latach i wtopa. Zawsze kupowałem od Prymusa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1888937
DorotaM pisze:Nie można.

Na tym nie można, na innym można. Widać uznaniowa sprawa. :mrgreen:
By Maskota
#1888938
PucH2 pisze:
DorotaM pisze:Nie można.

Na tym nie można, na innym można. Widać uznaniowa sprawa. :mrgreen:
Na którym?:D bo znudziło mi się mieszanie :-D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1888939
Kto chce to znajdzie bo tu nie można :) . Dla leniwych i podróżników jest premix.
Awatar użytkownika
By erbis
#1888940
DorotaM pisze:Nie można.

Przejrzałem regulamin i nie znalazłem punktu, który by tego zabraniał. No chyba, że źle szukam.


Źle szukasz.
Regulamin Forum VI.3, 4, 7 oraz 18.
D.
By Maskota
#1888941
Znajdę:D podróżować też mi się już nie chce a zaczęła przytłaczać mnie ilość butelek :-D ehh ta starość ;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1888948
erbis pisze:Przejrzałem regulamin i nie znalazłem punktu, który by tego zabraniał. No chyba, że źle szukam.

Zgaduję, że nie rozbija się o regulamin, a o regulacje prawne dot. sprzedaży płynów zawierających nikotynę przez internet.
Z drugiej strony w regulaminie nie ma też punktu mówiącego o tym, że można, ale to raczej będą przepychanki zamiast merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1888949
A bez nikotyny jak bym kupił. Najlepiej kilka smaków w butelkach po 50/80 ml zawsze to dużo taniej niż z sklepu

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By erbis
#1889039
Cinmar pisze:Zgaduję, że nie rozbija się o regulamin, a o regulacje prawne dot. sprzedaży płynów zawierających nikotynę przez internet.

A kto tu mówi o nikotynie? Glikol, gliceryna i aromaty. A nikotynę doda sobie kupujący sam.

DorotaM pisze:Źle szukasz. Regulamin Forum VI.3, 4, 7 oraz 18.
D.


Na pewno o te punkty regulaminu chodzi? Bo żaden z nich tego nie zabrania.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1889045
erbis pisze:A kto tu mówi o nikotynie?

Autor nie sprecyzował, więc z góry założyłem (po formie pytania), że chodzi o gotowy liquid, a nie formę premiksu.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1889051
Dobrze by było jakby ktoś w dobrych cenach miał bimliquidownie :) a przede wszystkim talent do tego.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1889058
Ale talentu nie kupiłem aromat zrobiłem premix i mi wata znikła :) dlatego nadal na etapie 50 ml premixu z sklepu rozrabiam z 30 ml samogon zawsze to taniej :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1889060
Grabek902 pisze:a przede wszystkim talent do tego.

To jest jak matematyka. Tego trzeba się nauczyć :wink:
By Krasnal45
#1889062
Grabku drogi, ja Cię bardzo proszę, popraw się z pisownią bo nie będziemy się kolegować, a chłopaki będą Cię omijać. Piszesz:

Grabek902 pisze:Ale talentu nie kupiłem aromat zrobiłem premix i mi wata znikła :) dlatego nadal na etapie 50 ml premixu z sklepu rozrabiam z 30 ml samogon zawsze to taniej :)


Sieczka w której trzeba się zastanawiać, co właściwie autor ma na myśli. Nie lepiej byłoby tak?:

Grabek902 pisze:Ale talentu nie. Kupiłem aromat, zrobiłem premix i mi wata znikła :) Dlatego nadal na etapie 50 ml premixu ze sklepu, rozrabiam z 30 ml samogonu. Zawsze to taniej :)


O tym, że język ojczysty kaleczysz i Regulamin Forum łamiesz, już nawet nie wspomnę :palm
Awatar użytkownika
By gregg
#1889064
Grabek902 pisze:i mi wata znikła :)

Bo żeś słabo pilnował ;)

Tu nie trzeba żadnych talentów. Tu jedynie trzeba wiedzieć, co się lubi i na co ma ochotę (smak), kupić to (aromat) i zmieszać z bazą.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1889066
Krasnal45 pisze:Grabku drogi, ja Cię bardzo proszę, popraw się z pisownią bo nie będziemy się kolegować, a chłopaki będą Cię omijać. Piszesz:

Grabek902 pisze:Ale talentu nie kupiłem aromat zrobiłem premix i mi wata znikła :) dlatego nadal na etapie 50 ml premixu z sklepu rozrabiam z 30 ml samogon zawsze to taniej :)


Sieczka w której trzeba się zastanawiać, co właściwie autor ma na myśli. Nie lepiej byłoby tak?:

Grabek902 pisze:Ale talentu nie. Kupiłem aromat, zrobiłem premix i mi wata znikła :) Dlatego nadal na etapie 50 ml premixu ze sklepu, rozrabiam z 30 ml samogonu. Zawsze to taniej :)


O tym, że język ojczysty kaleczysz i Regulamin Forum łamiesz, już nawet nie wspomnę :palm
Dobrze, przepraszam zazwyczaj wstawiam znaki interpunkcji. Obiecuję poprawę wiem, uwierz mi ze wiem jak to jest kiedy wszystko się zlewa :). Spadam oglądać serial bo 2 sezony mi zostały do powtórzenia, a 15 rusza sezon 8 Gry o Tron.
gregg pisze:
Grabek902 pisze:i mi wata znikła :)

Bo żeś słabo pilnował ;)

Tu nie trzeba żadnych talentów. Tu jedynie trzeba wiedzieć, co się lubi i na co ma ochotę (smak), kupić to (aromat) i zmieszać z bazą.
:)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.