EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By wratchild
#1888279
Witam. Jestem na początku przygody z EIN i po wstępnej euforii przychodzi kryzys. Czego nie zaleję do tanka to wykręca mi dziób, takie jest słodkie. Szukam cały czas swojego smaku i mam ogromną ochotę na coś prawdziwie tytoniowego. Zamówiłem 2 premixy z mai art: tobacco cherry, jak dla mnie to jest przede wszystkim słodycz, potem cherry a tobacco to nie ma prawie wcale; tabakiera - znowu pierwsza nuta to słodycz, a potem coś między kawą a zapachem mokrej ziemi, definitywnie nie tytoń. Znacie może jakieś tytoniówki, w których cukier to nie jest pierwsze co trafia na język? Ostatnio czytałem o serii Tobaca Original - ktoś testował?
By wratchild
#1888281
Trafiłem na ten temat wcześniej i znalazłem wszystkie smaki w serwisie aukcyjnym na "A" :) Cena spora jak na 20ml (w porównaniu do tego co kupowałem dotychczas) ale jeśli smak jest spoko to na bank warto.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1888282
Ja również używam tytoniówek z MaiArta i też lubię wytrawne,a nie słodkawe.Smakują mi Cuban Pipe,Fajkowy,Stary Tobby,Mocny.Inne mają słodkawy posmak jak dawna Virginia,poza tym nie chmurzę premixów,tylko mieszane z w/w aromatow.Wtedy możesz poeksperymentować z intensywnością smaku odmierzając odpowiednie proporcje,tylko,że każdy ma inne kubki smakowe i to co jednemu wydaje się dobre,drugiemu nie będzie smakować.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1888285
Jak dla mnie gdzieś w tle się go czuje,być może to zależy od zawartości gliceryny w bazie ( 50/50 ).Zresztą może i w tych premixach jest większa proporcja gliceryny,co musi dać słodkawy smak .
By wratchild
#1888286
Jest 70% gliceryny w tych premixach od mai art, które zamówiłem. I etanol, którego w produktach z innych firm nie widziałem. W sumie dziwne z tą gliceryną, kolega @Gabriel pisał, że w serii Tobaca Original nie czuje słodyczy, a tam też jest 70% VG według opisu.
By Krasnal45
#1888287
We wszystkich MaiArtowych tytkach gdzieś w tle przebija słodycz. W Tobacco Chery faktycznie jest dość intensywna wiśnia i charakterystyczna słodycz. Podobnie jest w Tytoniu Fajkowym, przy czym słodyczy jest wyraźnie mniej. Dla mnie najlepszy tytek MaiArtowy, to Tytoń Mocny, ale to moje zdanie, a kubki smakowe i odczucia każdy ma inne.
By Maskota
#1888288
Typowo wytrawna smierdząca tytoniówka to US Blend z inawery. Dla prawdziwych weteranów :-D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hilton1
#1888289
Spróbuj z Vapelab tytoniówek z eCig Hellas, jak dla mnie są one takie bardzo popielniczkowe , a słodyczy w nich zupełnie brak.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 14:15 przez hilton1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1888291
Dobry ( jak dla mnie ) był kiedyś liquid French Pipe od Liqua a w następnej kolejności od Blue Mist. Niestety już nigdzie nie mogę dostać.
By mattoid1973
#1888300
hilton1 pisze:Spróbuj z Vapelab tytoniówek z eCig Hellas, jak dla mnie są one takie bardzo popielniczkowe , a słodyczy w nich zupełnie brak.
Z wyjątkiem Pine Havana. Swoją drogą polecam spróbować.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1888311
krzychu44k pisze:Panowie...przecież jest u Piotra w Vapelab Apacz od Atmosa,typowa tytoniówka i ja słodyczy nie czuję. *CZAJNICZEK*

A ja czuję w niej kawę.
By mattoid1973
#1888355
@arturbig
Pierwszy raz z Pine Havana spotkałem się u E-Jacka ale to był liquid i muszę przyznać, że od razu stal się moim ulubionym. Ostatnio kupiłem w vapelab aromat. Smakuje mi w dalszym ciągu i jest to jeden z nielicznych aromatów tytoniowych, które mi pasują, ale uprzedzam, jest słodki. Nie potrafię opisywać smaków tak, jak niektórzy tutejsi poeci, więc może ktoś to lepiej opisze.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1888538
Polecam cokolwiek ze stajni elgreco z Facebooka :) Zdziniu robi jedne z lepszych tytoniówek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1888564
kuuubicki pisze:Polecam cokolwiek ze stajni elgreco z Facebooka :) Zdziniu robi jedne z lepszych tytoniówek :)

Próbowałeś liquid NEXT Wild Tobacco? Gość robi coś w ten deseń czy raczej w kierunku słodkich?
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1888815
Nie próbowałem next’a o smaku tobbaco ale reszty tak,i nie ma porównania next to masówka, Zdziniu naprawdę wkłada serducho w to co robi :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.