EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mareko1
#1887387
Witam,
Jak w temacie, wczoraj kupiłem parownik Dead Rabbit RTA i mam mały problem, otóż przy zamontowanym szkle 4,5 ml z parownika cieknie liquid dołem, dokładnie w miejscu styku szkła z uszczelką. Zauważyłem, że po skręceniu parownika jest możliwość delikatnego poruszenia szkłem góra-dół o jakieś 0,5 mm, poza tym po skręceniu mogę normalnie obracać szkłem. Dodam, że przy szkle 2 ml takich objawów nie mam. Jak myślicie co jest nie tak, czy od razu do reklamacji parownik?
By Maskota
#1887389
Nie uciekła Ci uszczelka przy wymianie szkła?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By mareko1
#1887391
Jak kupowałem to był już nałożony ten większy pojemnik. Uszczelka jest ta sama co jak zakładam mniejsze szkło, czyli chodzi mi o uszczelkę tą która znajduje się w dolnej części parownika ( ta co jest w "pierścieniu" skręcającym parownik.
By Maskota
#1887393
Załóż uszczelki zapasowe, może ta ma jakiś feler

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By mareko1
#1887397
Jeszcze pytanie do posiadaczy Dead Rabbita; czy w zestawie powinien być klucz imbusowy i śrubokręt bo ja takowych rzeczy nie maiłem, a kupowałem w sklepie jako nowy.?
By mareko1
#1887400
Nie :(. Podejrzewam, że szkło nie jest z tego zestawu dlatego pytam, czy powinny być śrubokręty w nowym zestawie, bo jak tak to znaczy, że sklep mi sprzedał jakąś używkę składaną z dwóch różnych zestawów.
By Maskota
#1887401
Skoro szkło nie pasuje to wal od razu do sklepu z reklamacją nie zwracając uwagi na imbusy.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By mareko1
#1887403
Już do nich dzwoniłem, mam czas dopiero we wtorek do nich uderzyć z reklamacją. A pytam, żeby wiedzieć w razie czego czy zestaw był kompletny i nowy.
Awatar użytkownika
By 60N20
#1887404
Powinno być to co na zdjęciu. A jak położysz oba szkła to grube jest niższe?? Obrazek

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
By mareko1
#1887405
60N20 pisze:Powinno być to co na zdjęciu. A jak położysz oba szkła to grube jest niższe?? Obrazek

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Dziękuje za zdjęcie. U mnie było od razu duże szkło założone i na siłę wciśnięte w wytłoczkę, woreczka ze śrubokrętami brak, czyli chyba kupiłem używkę z jakiegoś zwrotu.
By mareko1
#1887604
Ciągle walczę ze szkłem 4,5 ml. Mam pytanie do posiadaczy Dead Rabbit; czy tu nie brakuje jakiejś uszczelki?
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1887605
Nie mam i nie znam tego parownika ale patrząc na zdjęcie, wydaje mi się, że ta górna uszczelka jest nie w tym miejscu gdzie trzeba. Powinna być symetrycznie z tą dolną.
By mareko1
#1887607
Szukam na YouTube, ale nie za bardzo mogę znaleźć film z dobrym zbliżeniem :(. Wydaje mi się, że ta jest w dobrym miejscu, ale tylko mi się wydaje :(
Awatar użytkownika
By bulit73
#1887608
Tu widać tą uszczelkę.
By mareko1
#1887611
Dokładnie wygląda, że wszystko jest na miejscu; czyli coś nie teges ze szkłem. We wtorek idzie do sklepu na reklamację, niech działają.
Dzięki Wszystkim.
Awatar użytkownika
By IDeeJay91
#1887612
mojej kobitce kupiłem martwego królika i nie było takich problemów, jakiś trefny towar Ci wcisnęli i to wybrakowany... Swoją drogą to jakaś sieciówka czy prywatny sklep?
By mareko1
#1887781
Trefny, trefny i w dodatku raczej używany\sprawdzany bo po rozkręceniu miał na uszczelkach minimalne ślady liquidu . A sklep to znana sieciówka.
By Saub
#1922607
Witam mam mały problem z moim death rabittem pierścień od powietrza bardzo ciężko chodzi nie był on uzywany od jakiegoś czasu i może być zabrudzony czy jest jakiś sposób na rozebranie tego i wyczyszczenie ? Z góry dźwiękówka za pomoc
Awatar użytkownika
By eSCe
#1922921
Oczywiście, że jest, ale..., uważaj przy wyjmowaniu bo łatwo przeciąć uszczelkę. Mój też ciężko chodzi, zapuść mu tam ze dwie kropelki liquidu i delikatnie wyjmuj pierścień do góry.
Przy wkładaniu uważaj na uszczelkę, cierpliwość tutoaj złotą zasadą, wciskaj równo, dociskaj uszczelkę.
Na dole pierścienia jest wyfrezowany rant, pamiętaj, żeby wpuścić w ząbek obudowy wewnętrznej.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.