EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ktoś
#1887621
Siema. Mam kolejny problem z epapierosem. Kolejny bo już raz tak miałem i nie wiem czemu to mi się robi. Kiedy chcę zwapować trochę liquidu pierwsze zaciągnięcie jest w miarę w porządku. Ale kiedy chcę znowu się zaciągnąć to nie ma smaku liquidu. Jest pieczenie tak jakby coś było z grzałką. Ale ja mam tą grzałkę tylko mniej więcej 1,5 tygodnia a poza tym nie wapowałem dużo z tą grzałką. Miałem tak ze smokiem ale wtedy oddałem na gwarancję. Nie wiem co wtedy zrobili ale było ok. Ale na gwarancję justa nie mogę oddać bo zgubiłem paragon. Chcę wiedzieć co znowu zrobiłem i czy wystarczy zmienić grzałkę albo czy da się to jakoś naprawić. Czyściłem tą grzałkę i wszystkie pozostałe części ale ciągle jest tak samo. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1887625
Masz grzałkę "tylko" 1,5 tygodnia?
Po takim czasie to już pół tygodnia temu się wymienia :D
By ktoś
#1887637
mi grzałka zawsze starczała na miesiąc
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1887667
To tej jeszcze trochę czasu do końca zostało :lol:
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1887738
Opisz dokładnie jak przygotowujesz nową grzałkę do instalacji w parowniku i do wapowania.

Nie znam się na gotowych grzałkach, ale przy pewnym parowniku i przy pewnym premixie, watę muszę zmieniać po odparowaniu 6ml, czyli prawie codziennie i nie wyobrażam sobie aby działało mi to miesiąc.

Wracając do mojego pierwszego zdania, może być tak że transport nie wyrabia i te drapanie to nic innego jak bober, czyli przypalanie suchej waty.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1887743
Przykręcenie grzałki pod śrubki i obcięcie wąsów to żadna filozofia. wkładasz watę i działa.
W zamian.
Przepalasz grzałkę jak Ci już się zapcha, wkładasz nową watę i dajesz.
Koszt żaden.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.