EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gloo
#1887385
Witam, mój aio upadł, poszedł ustnik i uszczelka, właściwie cała góra jest do wymiany, czy jest opcja żeby to dokupić? mam akurat 2 sprawne grzałki...
Ewentualnie kupiłbym jakimś nowy do 200zł co by dawał leprze chmury od aio.
By Baryua
#1887390
Nie da się dokupić górnego capa.
By mattoid1973
#1887407
Ty zawsze tak wszystko psujesz, czy tylko e-fajki? Preędziutko się proszę przyznać ile masz lat.
By gloo
#1887502
Po co to pytanie? Pale od 14lat, teraz tylko zwykłe bo e-fajki się popsuły . Wie ktoś jak zmontować tą uszczelkę? nie pamiętam nawet jak wyglądała
Ustnik znalazłem w edymie, może ktoś przy okazji polecić najlepszy zestaw startowy z tego sklepu?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1887503
gloo pisze:Po co to pytanie? Pale od 14lat, teraz tylko zwykłe bo e-fajki się popsuły .

Bo bardzo dużo gimbazy tu się przewija, a Aio to jeden z ich flagowych sprzętów.

gloo pisze: polecić najlepszy zestaw startowy z tego sklepu?

Przez ustawę polecić nic nie możemy ale przyjrzyj się, Joyetech Exceed D19 Starter Kit i Innokin EZ.WATT.
By mattoid1973
#1887506
bulit73 pisze:
gloo pisze:Po co to pytanie? Pale od 14lat, teraz tylko zwykłe bo e-fajki się popsuły .

Bo bardzo dużo gimbazy tu się przewija, a Aio to jeden z ich flagowych sprzętów.


A do tego mało dorosłych osób pisze, że coś jest "leprze".
By gloo
#1888421
gloo pisze: polecić najlepszy zestaw startowy z tego sklepu?

Kupiłem tego Exceed D19 tylko daje mniejsze chmury niż AIO przy mocniejszej grzałce, mam nadzieje że to przez liquidy za 5zł :|
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1888422
gloo pisze:
gloo pisze: polecić najlepszy zestaw startowy z tego sklepu?

Kupiłem tego Exceed D19 tylko daje mniejsze chmury niż AIO przy mocniejszej grzałce, mam nadzieje że to przez liquidy za 5zł :|


Dokladnie,Liquidy już za 6zł i wiecej zrobią ci taką mglę że będziesz musiał zamontować gps w tornistrze by go odnaleść.E-papierosy kupuje się i używa do zwalczania nałogu nikotynowego a nie dla wielkich chmur.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.