EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By rrd
#1887168
Witam.
Mam problem z kiepską instrukcja do cuAIO D22.
Gdy przytrzymam na wyłączonej fajce power to dioda zmienia się na pomarańczową, nie wiem dlaczego. Przytrzymanie jej znów na zgaszonej powoduje zmianę na biały.
Dodatkowo gdy bez atomizera przytrzyma się guzik na włączonej fajce przez 15s dioda miga szybko 10 razy (w instrukcji nazwa opcji to "ochrona atomizera").
Ktoś coś wie na temat tego modelu? Interesuje mnie ta pomarańczowa dioda.. Przypuszczam, że to inny tryb palenia np zależny od stanu naładowania aku.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, 15:10 przez rrd, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1887169
Dioda pomarańczowa, to tryb "bypass", czyli napięcie podawane na atomizer spada wraz z rozładowywaniem się akumulatora. Dioda biała, to napięcie stabilne, cały czas na jednym poziomie.
By rrd
#1887171
Krasnal45 pisze:Dioda pomarańczowa, to tryb "bypass", czyli napięcie podawane na atomizer spada wraz z rozładowywaniem się akumulatora. Dioda biała, to napięcie stabilne, cały czas na jednym poziomie.

ciekawe czemu w instrukcji tego nie ma.. dzięki za wyjaśnienie.

A czy w tych modelach wszystkie pierścienie dopływu powietrza tak ciężko chodzą? Ledwo da się go obrócić.. A trzeba to robić by go otworzyć..
By rrd
#1887181
A funkcja tzw "ochrona atomizera"? Czy jest to odłączenie grzania gdy przytrzyma się za długo power? "naciśnij przycisk przez 15 s aby wyłączyć moc wyjściową".. tak pisze w instrukcji..
Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, 15:09 przez rrd, łącznie zmieniany 1 raz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.