EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Patryk24
Dzień dobry.
Szukam kolejnego boxa ponieważ moja tesla wytrzymała rok i 3 miesiące podobnie jak jej poprzednik evic vtc mini.
W obu urządzeniach ten sam problem, niby działają ale nie tak jakbym chciał. Problemem jest klapka od baterii. Obecnie w Tesli odstaje, rozłącza zasilanie co jest mocno irytujące.
Parownik to Zeus single coil używany z grzałkami Alpha Braid 0,3 Ohm na 30W tryb power.

Urządzeń jest pełno jednak może ktoś poleci coś co wytrzyma dłużej niż rok? Koniecznie na 2x 18650.
Bardzo fajna była by opcja z zamykaniem baterii od góry coś jak w Pico.
Za czym można się rozglądnąć?
Dziękuję i pozdrawiam.
By Patryk24
Dziękuję za odpowiedź. Jednak przy obecnej tesli 2x18650 wystarczają na cały dzień i chcę uniknąć noszenia przy sobie drugiej baterii.
Hcigar niestety obawiam się że po czasie z klapką również będą problemy.
By Maskota
To jakiego chcesz boxa bez klapki? Chyba jedynie z wbudowanym aku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
W hcigarach nie ma większych problemów z klapką, jest ona dobrze rozwiązana. Sam w swoim otwieram ją 2 razy dziennie i działa
By Patryk24
Hcigar nie dostępny w PL przynajmniej go nie znalazłem.

gregg pisze:Voopoo Drag, Drag 2. Boczna klapka na magnesie. Trzyma super. A oprócz klapki porządna elektronika ;)

Ile go używasz? Jak jest z tą opinią z łuszczącą się farbą i schodzącą w oczach?

Cinmar pisze:Jeśli odpowiada Ci elektronika Tesli, to jest jeszcze WYE 200W na tych samych bebechach. Od sierpnia klapka (mimo początkowych obaw) jest jak w dniu zakupu.

Dzięki sprawdzę w sklepie jak to wygląda na żywo :)
Awatar użytkownika
By gregg
Patryk24 pisze:Ile go używasz? Jak jest z tą opinią z łuszczącą się farbą i schodzącą w oczach?

DRAG 1 - minął rok, używany codziennie. Schodzącą farba - niestety tak.

DRAG 2 - spodobał się v1 więc kupiłem v2. Stoi w zapasie w stanie sklepowym, więc o powłoce nie mówię.
By Patryk24
Maskota pisze:Do hcigara dostałeś link na bazarek forumowy

W grę wchodzi zakup jedynie nowego z PL.

Asmodus V2 vs Drag 2 który lepiej będzie zarządzał energią? Tesla WYE 200 jeśli to jest to samo co Punk to zarządzanie energią znam nie powala mnie :)
By Patryk24
Maskota pisze:Box z bazarku od kolegi @Szym87 jest nowy ;-)

Ja wiem że jest nowy jednak wolę dłuższą gwarancję niż regulaminowa z bazarku.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Patryk24 pisze:Tesla WYE 200 jeśli to jest to samo co Punk to zarządzanie energią znam nie powala mnie :)

To masz mocno wybujałe oczekiwania :mrgreen:
Drag trzyma jakieś 30% krócej niż Tesle (na oko, Draga mam niewiele ponad miesiąc). Podobno Minikin V2 zjada konkurencję, jeśli chodzi o czas pracy, ale nie miałem i miał nie będę, więc to tylko powtórzenie plotki.

Patryk24 pisze:Ja wiem że jest nowy jednak wolę dłuższą gwarancję niż regulaminowa z bazarku.

To najlepszy będzie smok. Zawsze mają długą gwarancję, żeby zrekompensować czas spędzony na reklamacjach. Wolałbym krótszą gwarancję czegoś pewniejszego.
By Patryk24
Cinmar pisze:
Patryk24 pisze:Tesla WYE 200 jeśli to jest to samo co Punk to zarządzanie energią znam nie powala mnie :)

To masz mocno wybujałe oczekiwania :mrgreen:
Drag trzyma jakieś 30% krócej niż Tesle (na oko, Draga mam niewiele ponad miesiąc). Podobno Minikin V2 zjada konkurencję, jeśli chodzi o czas pracy, ale nie miałem i miał nie będę, więc to tylko powtórzenie plotki.

Patryk24 pisze:Ja wiem że jest nowy jednak wolę dłuższą gwarancję niż regulaminowa z bazarku.

To najlepszy będzie smok. Zawsze mają długą gwarancję, żeby zrekompensować czas spędzony na reklamacjach. Wolałbym krótszą gwarancję czegoś pewniejszego.

Z tym smokiem nie przesadzajmy. Po prostu szukam czegoś na miejscu :)
A co energii Tesli to żeby nie było że mam jej coś do zarzucenia po prostu na koniec dnia przeważnie mam 20% jednak zdarzają się dni gdzie trzeba drugi komplet akusów wyciągnąć pod wieczór :)

Z racji lakieru w dragu stawiam raczej na Asmodusa V2 nawet patrząc na wygląd obu boxów.
Dziękuję za poświęcony czas.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Patryk24 pisze:na koniec dnia przeważnie mam 20% jednak zdarzają się dni gdzie trzeba drugi komplet akusów wyciągnąć pod wieczór :)

To jest w dużej mierze kwestia tego ile wapujesz, akumulatorów jakie włożyłeś i tego, jak są wyeksploatowane.
Ja wymieniałem w Teslach (zarówno WYE, jak i Punku) akumulatory średnio co 4 dni mając do pracy inny zestaw, a przy wolnym, kiedy siedziałem w domu, średnio trzeciego dnia. Pakowałem LG HG2 po kilkudziesięciu cyklach, przerabiając w szczycie 15ml dziennie (średnio 10-12).
To, jak długo na jednym komplecie akusów wytrzyma box, nie zależy wyłącznie od jego elektroniki.
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna

Czesc Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 or[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]