EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Opium85
#1886964
Witam !
Wiem, że pewnie powielę temat , ale nie potrafię odszukać informacji .
Proszę powiedzcie mi od jakiego produktu zacząć. Nie znam się kompletnie.
Palę od 18 lat , myślę, że najwyższy czas spróbować przeżucić się na e -fajkę.
Dziś odwiedziłam kilka punktów w marketach , tam polecają tylko volisha , no bo tylko to mają w asortymencie. Na forum opinie złe.
Więc co kupić na początek? Najlepiej do 200zl . MTL dla kobiety:)
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1886972
Joyetech Ego AIO, Joytech Exceed, Smok Nord. Przy pierwszych dwóch podach, można się nawet pokusić o 2 sztuki, plus zapasowe grzałki do nich. Lepiej mieć dodatkowe zasilanie, gdy pierwsze się rozładuje np. w pracy lub coś. Nord to koszt ok. 130 zł, więc na dwie sztuki nie wyda założona kwota. Zawsze zostaje, możliwość podładowania od powerbanka, lub innego zasilania zgodnego ze specyfikacją producenta :)
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1886980
Opium85 pisze:Witam !
Proszę powiedzcie mi od jakiego produktu zacząć. Nie znam się kompletnie.
Palę od 18 lat , myślę, że najwyższy czas spróbować przeżucić się na e -fajkę.


Zaczynać nie od produktu, tylko od wieczoru poświęconego na poukładanie sobie wszystkiego w głowie. Zastanowienia się, czy się chce rzucić, czy się chce spróbować. Przemyślenia kwestii finansowej i uświadomienia sobie ile miesięcznie kasy szło z dymem. U mnie było to około 60 paczek, wiec jednorazowy wydatek rzędu 200 czy nawet 400 pln nabiera nieco innego wymiaru.
Uświadomienia sobie, że sprzęt bezawaryjny + dobrze dobrana ilość nikotyny w liquidzie praktycznie gwarantują sukces. Przy minimalnym nakładzie woli, bo gdy odpadną niedogodności objawów odstawienia nikotyny, to reszta idzie praktycznie bezboleśnie.
A ponieważ sprzętu bezawaryjnego nie ma (a dochodzą jeszcze wydarzenia losowe w stylu rozbicia szkła czy niespodziewanego spalenia grzałki) @mattoid1973 ma 100% racji - 2 zestawy "pod ręką" to podstawa aby nigdy więcej nie sięgnąć po analoga.
Polecony przez kolegę @tabacznik Exceed D19 będzie dla Ciebie chyba dobrym wyborem i nawet przy zakupie 2 szt. budżet to wytrzyma.
Zwróć uwagę też na to, co wlewasz do swojego EIN. Oferowane w tych marketowych stoiskach esw liquidy są kiepskie jakościowo, powodują też u niektórych uczulenia i inne przykre objawy. Sugeruję kupować coś wyższej klasy w vapeshopach (niestety droższe) lub nastawić się od razu na samodzielną produkcję. Co wcale nie jest trudne, a daje możliwość kontrolowaniu smaku oraz mocy.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886983
Lekki offtop. Nie widziałem osobnego segmentu rynku dla kobiet. To bardzo tania sztuczka, która tu nie działa (albo zbyt często mam z nią styczność, żeby się złapać). To nie market budowlany, gdzie na widok kobiety wszyscy się rzucą jak rycerze na białych koniach ratować z opresji ucieśnioną niewiastę :)
Skoro byłaś w stanie sobie znaleźć, że Volish ma złe opinie, to pora sprawdzić co ma dobre.
A propozycje już padły.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.