EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By JarekZjarek
#1885644
Próbował ktoś, opinie? Najbardziej mnie interesuje czy czuć dużo cukru. Pozdro.
By mattiasnoth
#1886016
Próbowałem, zjadliwe ale cholernie słodkie. Jeśli próbowałeś z e-dymu juice n'power to jest tego słodzika i tak dwukrotnie mniej.
Unikaj Get Lollied, wszystkie inne są ok pod względem słodyczy
By radmatuszewski
#1886860
Ja próbowałem smaku: Grape & Strawberry. Pierwsze kilka buchów mi nie podeszło, później się wciągnąłem. No, ale jak ktoś nie lubi dużej ilości słodzika to niech nie bierze.
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#1891943
Dyskusja o smaku jest jeszcze gorsza od opisywania słowem dźwięku a tam gdzie często pojawia się czyiś interes zakładać możemy złą intencję, jeszcze częściej odmienne odczucia konsumenta i na takim gruncie robi się z tego taka ot właśnie gdybologia stosowana, ale niech będzie i o jednym z nich...

Lemon Sherbet, który z początku wydał mi się płytki, jednoplanowy, nijaki i taki też jest, ale mimo to wszystko, dziś stawiam go wyżej od podobnych od Dainty's i Juice N' Power i raczej będę do niego wracał. Początkowa nuda, ale i też lekka pikantność, plus nieprzesadna słodycz a jeżeli obcujemy z nim "mocniej i dłużej" chcąc np. zaspokoić nałóg, przechodząca w nieklejące się i nienatarczywe rozmycie smaku, moim skromnym, może klasyfikować go jako liquid na co dzień.

PS. Przy tym i jemu podobnych, zastanawia mnie coś innego a mianowicie dwukrotna rozbieżności w cenie za setkę w kraju pochodzenia. Zna ktoś powód tego fenomenu? :D
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.