EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Nyczke
#1886513
Siema
Mam pytanie czy na forum są użytkownicy Smoka R-KISS
Pierwsze pytanie czy w zestawie mieli oni szkiełko Bubble Glass?
Drugie pytanie jakie były wasze wrażenie z użytkowania tego boxa?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886521
Jakbyś zadał sobie trudu i poczytał forum to wiedziałbyś że smoki to szajs i nikt ich tutaj nie używa.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886522
No dobrze to co byś mi polecił do 250 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886523
A ile paliłeś analogów dziennie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886524
Paczkę

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886525
To wydaj chociaż tyle co wydawałeś miesięcznie, 250zł to mały budżet na coś wartego uwagi

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886527
Eee
No wiesz chcę wydać stosunkowo mało, bo gdyby mi się to znudziło to nie chciał bym być 500zl w plecy.


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886528
To albo chcesz rzucić analogi albo pykać ein dla zabawy. Musisz zdecydować, jeśli dla zabawy to bierz tego smoka

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886529
Ok
Dzięki za radę.
Ale i tak jestem ciekaw opinii o tym smoku.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886531
Opinia jest taka że zdupcy się jak każdy smok zanim zdąży ci się znudzić. Będziesz lżejszy o 250zł i wrócisz do analogów. Opini czy recenzji musisz poszukać na grupie fb

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886532
Maskota pisze:Opinia jest taka że zdupcy się jak każdy smok zanim zdąży ci się znudzić.

I to w wariancie optymistycznym.
By Nyczke
#1886533
No nie może być chyba aż tak złym boxem
Posiadałem parę lat temu smoka osuba i box był dobry ale atomizer był straszny

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886547
To, że podziałał dłużej niż średnia żywotność innych smoków, nie znaczy z automatu, że był dobry.
By Nyczke
#1886549
No dobra.
To co sądzisz o VooPoo Drag 2
I jaki atomizer byś mi polecił?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1886551
Swietny wybór jeśli chodzi o elektronikę w tej cenie, ale niestety farba to porażka, więc jeśli zależy Ci zwłaszcza na wyglądzie to zapomnij.
By Maskota
#1886552
Drag jest ok. Jaki atomizer? A jakie wapowanie preferujesz? Dopłucnie, dopaszczowo? Grzałki gotowe czy własne.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886555
Preferuje wapnowanie dopłucne a grzałki gotowe ale do samodzielnego zrobienia to nie problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886557
To tutaj muszą wypowiedzieć się koledzy dopłucniaki :-D od siebie moge wrzucić Ammita 25 singla z duali Blitzen, Gryffin 25.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886558
Drag to dobry wybór. Świetny tryb Power. W kwestii lakieru nie powiem nic ponad to, że powłoka nie wygląda na najtrwalszą. Mój egzemplarz nie opuszcza domu, więc po miesiącu dalej jak nowy.
Porównując bezpośrednio z moim dotychczasowym ulubieńcem - Teslą WYE 200W: Drag zdecydowanie krócej zachowa walory wizualne. Lepiej oddaje moc, ale jest to okupione zauważalnie krótszą żywotnością akumulatorów. O TC pojęcia nie mam, w Dragu nie czuję potrzeby go używać.
Do użytku domowego zdecydowanie Drag. Jako box uniwersalny - postawiłbym na Teslę, bo lubię też, kiedy box cieszy oko, a obdrapaniec tego nie robi :D
By Nyczke
#1886559
Dobrze dziękuję za porady w odnośnie boxa a jakiś atomizer się znajdzie np. smok tfv12 Prince baby czy coś


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886560
Maskota pisze:To tutaj muszą wypowiedzieć się koledzy dopłucniaki :-D od siebie moge wrzucić Ammita 25 singla z duali Blitzen, Gryffin 25.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By WEEKSKULL
#1886564
Ja bym ci odradzał atomizery typu tfv, bo grzałki do nich to loteria. Jak nie kręciłeś grzałek wcześniej to bierz faraona mini albo ammita montaż grzałek i układanie waty banalne więc powinny bezproblemowo ci działać oddając smak znacznie lepiej niż tfv.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886570
A co sądzicie o blitzen rta?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By WEEKSKULL
#1886571
Dobry ale pije liquid jak smok i trch płaski smak oddaje przynajmniej według mnie. A i montaż grzałek trochę trudny.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, 17:16 przez WEEKSKULL, łącznie zmieniany 1 raz.
By Nyczke
#1886572
Dziękuję

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Nyczke
#1886574
A czy ten ammit będzie bezproblemowym rta

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1886576
Edytuj posty nie pisz jednego pod drugim. Wszystkie wgmienione będą bezproblemowe jak włożysz w nie troche serca

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Jokerek7
#1886588
Dorzucam od siebie jeszcze kylin mini - mam używam , nie poci sie nie leje . liquidu pochłania około 10 ml dziennie , natomiast ja sporo używam wiec, uważam to za dobry wynik, a smak oddaje naprawdę bardzo dobrze No i cena +/- 100 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.