EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By bronxer
Witam od roku męczę się z volish alpha. Przyszedł czas na coś nowego, co polecacie.
Zależy mi atomizerze RTA, który oddaje dobry smak liquidu. Kształt epapierosa taki jak volish
Budżet na to 500 zł
Proszę o wyrozumiałość :)
Awatar użytkownika
By Cinmar
Nic nie polecamy, bo prawo tego zabrania.
Pokaż nam, że nie przyszedłeś do kelnerów po gotowca i podaj swoje typy, tudzież to, co wpadło Ci w oko. Wtedy będziemy korygować i wymyślimy coś sensownego.
Masz budżet na bardzo fajny zestaw, więc z gniotem nie zostaniesz.
By bronxer
Kompletnie nie wiem co i do czego pasuje, więc moje typy to gotowe zestawy.
Znalazłem na jednej ze stron
IJUST 3 6ml,
IJUST ECM,
SMOK STICK V8 KIT TPD,
SMOK STICK X8 KIT TPD
By Maskota
Zestawy które podałeś nadają się jedynie do stania na półce w marnym esw

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By wertjacek
viewtopic.php?f=77&t=132185
topic132168.html

1.Niezawodny sprzęt
2.Niewymagający sprzęt pod kątem "nieciekliwości",kilka podejść do skręcania grzałek i po kłopocie.
Grzałki zresztą można już kupić skręcone i tylko założyć,przyciąć nóżki i owatować.
Wiem że chcesz o określonym kształcie ale niezawodnośc jest ważniejsza,a sam box jest tak mały że zginie ci w rece.

jesli chodzi o srednicę atomizera,24 mm wejdą na ten box,wystarczy kapsel od akumulatora troszkę przeszlifować i elegancko sie skręci.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Sam się trochę wysiliłeś, więc teraz możemy Ci pomóc :D.
Wybrałeś badziew. Naturalnie nikt kamieniami w Ciebie rzucał nie będzie, ale marek które podałeś - po prostu unikaj.
Jeśli jesteś bardzo uparty na sticka, to masz bardzo małe pole manewru (i musisz zdać się na kolegów, ja się nie znam).
Jeśli natomiast zerknąłbyś w stronę boxów, dostaniesz sprzęt lepszy jakościowo.
Pierwszą dobrą propozycję dał Ci kolega wertjacek. Od siebie dodam Teslę WYE 85W. Waży tyle co nic, a samą elektronikę bardzo lubię, jest mało prądożerny.
W kwestii atomizerów: możesz rozejrzeć się na forumowym bazarku. Używany parownik nie gryzie (na ostatnich kilkanaście, które przerobiłem, tylko jeden był nowy).
Moje propozycje, w kolejności od ulubionych:
- Siren v2 24mm, jedyną jego wadą jest to, że czasami ciężko go dostać.
- Ares MTL, niemalże bliźniak Sirena. Jako parownik do wszystkiego, odradzam, może się otworzyć w kieszeni.
- Merlin RTA, ale żeby było przyjemnie, przepływ powietrza praktycznie zamykałem.
- Skyline (klon od Coppervape), wdzięczny smakowiec, ale bez dodatkowych reduktorów się nie obejdzie pod MTL.

Mógłbym podać jeszcze kilka typów, ale nie chcę się wypowiadać o parownikach które miałem krócej niż kilka tygodni.
By wertjacek
Z rurek mogę przykładowo zaproponować taki zestaw,mój swiety grall.

Obrazek

-ultex 80W
-Gear RTA

i masz swoją rurkę.13cm liczone z dripem.Koszt jakieś 220zł.Niestety czeka cię wyprawa rowerowa.No chyba że bazarek okaże się dla ciebie łaskawy.
Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]

"Atomizer short" problemy z tesla wye

Witam, mam problem bo pokazuje mi sie napis"[…]

TFV12 jaka bateria

Witam, Mam atomizer Smok TFV12, baterie miałem od […]

Bierne palenie

Czy wapowanie przy małych dzieciach jest dla nich[…]