EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Piottrr
Witam,

zostawię tylko info. Kupiłem dzisiaj FF w ESW ;o
Awatar użytkownika
By PucH2
Piottrr pisze:Witam,

zostawię tylko info. Kupiłem dzisiaj FF w ESW ;o

Chyba FF Orginal, a to nie to samo. Właśnie tak mogą handlowcy robić Was w buraka a nikt się nie zorientuje.
By Math13
O dziwo ale w większości ESW mają Oryginal i Cotton Blend.
Ale nie dziwne, że w żadnym nie potrafią wyjaśnić jaka jest pomiędzy nimi różnica. ☺
Awatar użytkownika
By bulit73
Math13 pisze:Ale nie dziwne, że w żadnym nie potrafią wyjaśnić jaka jest pomiędzy nimi różnica. ☺

Dla nich jest brązowa i niebieska :D
Awatar użytkownika
By Ariusz
Różne kolory, bo z różnych dostaw.
By Tutejszy
Fiber Freaks Original no 2 jest jeszcze w Ismoking. Ale lepiej wcześniej zadzwonić aby się upewnić.
Awatar użytkownika
By Vause
A czy ktoś miał może przyjemność spróbować waty dostępnej w dymie pod nazwą Fiber N'Cotton?
Właśnie przed chwilą dostałam ją przez pomyłkę, po tylu latach na muji zdecydowałam się spróbować tej słynnej bekonowej waty, a sprzedawca musiał się pomylić i zapakował mi właśnie wyżej wymienioną.
Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.
Awatar użytkownika
By bulit73
Vause pisze:A czy ktoś miał może przyjemność spróbować waty dostępnej w dymie pod nazwą Fiber N'Cotton?
Właśnie przed chwilą dostałam ją przez pomyłkę, po tylu latach na muji zdecydowałam się spróbować tej słynnej bekonowej waty, a sprzedawca musiał się pomylić i zapakował mi właśnie wyżej wymienioną.
Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Dostałem informację, że jest to produkt stworzony przez tego samego gościa.
http://fiberncotton.com/
Stworzony przez Mahood Gufu, byłego twórcę Fibre Freaks (zamknięty w 2017 roku) we współpracy z Phileas Cloud, Fibre n'Cotton oferuje najbardziej zaawansowany materiał pochłaniający wilgoć! Drobno nastrojona mieszanka oczyszczonej bawełny i włókien celulozowych do zastosowań spożywczych, obie wybrane ze względu na ich unikalne cechy
Awatar użytkownika
By jackas50
Vause pisze:Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Mogła byś powiedzieć,czy zawartość opakowania jest taka jak "starego" FF,czyli w płatkach i czy faktura bardziej przypomina FF nr1,czy 2.
Awatar użytkownika
By bulit73
jackas50 pisze:Mogła byś powiedzieć,czy zawartość opakowania jest taka jak "starego" FF,czyli w płatkach

Patrząc na opakowanie i sama watę, to nie są płatki. Stawiam na No1 Original, 16 Strips.
Awatar użytkownika
By bulit73
Zakupiłem Fiber N' Cotton. W dotyku i konsystencji przypomina FF Originals No1 (strips). Zobaczymy jak będzie się sprawować podczas wapowania.
Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]

"Atomizer short" problemy z tesla wye

Witam, mam problem bo pokazuje mi sie napis"[…]

TFV12 jaka bateria

Witam, Mam atomizer Smok TFV12, baterie miałem od […]

Bierne palenie

Czy wapowanie przy małych dzieciach jest dla nich[…]