EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By meteor4455
#1885887
Witam serdecznie. Jestem nowicjuszem i mam pytanie.
Kupiłem dzisiaj 2 aku. Samsung sdiem INR18650-25R M i taką prostą ładowarkę na usb. Mod "mówi że aku są rozładowame , więc ładowarka. ładują się przeszło 4h wkładam do moda i dalej wiadomość że nie są naładowane. Jaki może być problem ?
W sklepie przez chwilkę mod chodził na tych aku .
By meteor4455
#1885895
Proszę jak ktoś może to odpowiedzcie . Teraz ładowarka pokazuje kolor zielony czyli naładowane, wkładam do moda i dalej nic. Pokazuje wiadomość " sprawdz baterie" i po chwili wyłącza się .
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885899
Co za zasilanie masz?

p.s. Nie pisz posta pod postem, jeśli jest możliwa edycja.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885902
Nie masz drugiego kompletu, żeby sprawdzić samego moda?
By meteor4455
#1885906
No nie. ale w sklepie normalnie chodził na tych aku tylko były rozładowane. jak wlazłem do domu to spróbowałem buchnąć i rozładowały się bardziej więc zacząłem ładować.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885907
@meteor4455 to naładuj te akumulatory w innej ładowarce, bo z tego co piszesz to wina ładowarki. Jaka to ładowarka?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885909
Idź jutro do tego sklepu i niech sprawdzą ci akumulatory i ładowarkę.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885910
Jeżeli nie masz miernika żeby sprawdzić aku, to bez drugiego kompletu lub drugiej ładowarki się nie obędzie.
By meteor4455
#1885912
Na samym początku tak i nie ładowało. Jeszcze jedno. W trakcie ładowania ze dwa razy wyciągałem aku z ładowarki żeby sprawdzić czy się ładuje. Może coś nakombinowałem ?

nie wiem o co chodzi ale po kilku próbach coś pykło, teraz pokazuje że są naładowane nie wiem o co chodzi ??????
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 20:06 przez meteor4455, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885915
meteor4455 pisze:W trakcie ładowania ze dwa razy wyciągałem aku z ładowarki żeby sprawdzić czy się ładuje. Może coś nakombinowałem ?

Nie ma to nic do rzeczy. Na razie w grę wchodzą 2 opcje. Albo akumulatory są tak rozładowane, że ładowarka ich nie ruszy albo coś jest nie tak z ładowarką. To wszystko przy założeniu, ze zasilanie jest sprawne.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885917
meteor4455 pisze:Już napisałem powyżej że hula. Tylko zachodzi pytanie dlaczego tak się stało ?


Na odległość nikt Ci na to nie odpowie. :D
Zobaczysz przy następnym ładowaniu.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885918
meteor4455 pisze:Już napisałem powyżej że hula. Tylko zachodzi pytanie dlaczego tak się stało ?

Dopisałeś, po moim wpisie :wink: Witaj w świecie Smoków :lol:
By meteor4455
#1885922
Radość trwała niedługo. Z ciekawości wyłączyłem moda i wyjąłem baterie, włożyłem jeszcze raz i znowu to samo. Wcześniej jak zadziałało to mod był wpięty przez kabel do kompa . Teraz zrobiłem tak samo i pokazuje mi że jedna bateria jest na 99% a druga 0 % .
Awatar użytkownika
By gregg
#1885925
Podłącz znowu na spokojnie do ladowania na kilka godzin te akumulatory w Xtarze. Bez wyjmowania i okresowego sprawdzania. Jak będzie coś nie tak - reklamuj.
Awatar użytkownika
By Timi
#1885926
Kupiłeś Smoka, to teraz masz :(
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885928
gregg pisze:Jak będzie coś nie tak - reklamuj.

Tylko co? Ja po tym co napisał, stawiam na zasilanie.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885933
bulit73 pisze:
gregg pisze:Jak będzie coś nie tak - reklamuj.

Tylko co? Ja po tym co napisał, stawiam na zasilanie.


Gdybać to możemy sobie przy :beer:. Zapewne wszystko zakupione w jednym sklepie, trzeba spakować majdan, podrzucić i niech sprawdzają. Najlepiej to by było wymiksować się z tego Smoka.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885936
SuwMar pisze:Gdybać to możemy sobie przy :beer:

Tylko to nam pozostało :lol: Ale z tego co napisał, stawiam na wawelskiego :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885938
bulit73 pisze:Tylko to nam pozostało :lol: Ale z tego co napisał, stawiam na wawelskiego :mrgreen:


Gdybając przy :beer: nie koniecznie Wawelski, skoro pod USB śmigało.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885941
SuwMar pisze:nie koniecznie Wawelski, skoro pod USB śmigało.

Jak już tak przy :beer: gdybając :lol:
meteor4455 pisze: Teraz zrobiłem tak samo i pokazuje mi że jedna bateria jest na 99% a druga 0 % .

Balancer?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885946
meteor4455 pisze:No dobra to nie ma co bić piany , jutro idę do sklepu . Wielkie dzięki za podpowiedzi.


Zobacz jakie mają tam sprzęty, może uda Ci się wymienić tego Smoka (o ile będzie winny :lol: ), inaczej możesz w jego sprawie często tu zaglądać.
By meteor4455
#1885968
Witam. Aku posiedziały jeszcze całą noc w ładowarce, włożyłem odpaliłem moda i podpiąłem go pod usb. Pokazywało że jeden aku naładowany a drugi nie, ale działało wszystko, odpiąłem z usb dymiło fajnie, ale jak wyjąłem aku z moda to od nowa to samo. Mam nadzieje że to jednak bateria . Może jakoś są zepsute ,że nie oddają energii prawidłowo .
Awatar użytkownika
By Timi
#1885974
To po prostu Smok.
Marka, która obok Ijusta dała się poznać z wyjątkowo słabej jakości wykonania i zastosowanych podzespołów.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1885988
meteor4455 pisze:To co doradzacie zamiast tego smoka ?Jak uda się go oddać. Kupiłem go za 2 stówki ,coś tam mogę dodać ale nie za dużo.


W tej kategorii cenowej przyjrzyj się Teslom albo VooPoo (Drag, Drag 2, TOO). Model praktycznie nie ma znaczenia, możesz wybierać organoleptycznie, kierując się wyglądem, ciężarem, ergonomią. "Bebechy" każdy z tych producentów wkłada właściwie te same.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1885991
meteor4455 pisze:To co doradzacie zamiast tego smoka ?Jak uda się go oddać. Kupiłem go za 2 stówki ,coś tam mogę dodać ale nie za dużo.

Możesz przyjrzeć się też marce Asmodus.
By meteor4455
#1886007
Witam. Jest sukces,może nie całkowity ale jest. Właśnie wróciłem ze sklepu . Gość wymienił mi na takiego samego moda. Niestety nie udało mi się wymienić na coś innego,a praktycznie wszystko co pisaliście gość w sklepie ma. Nie wiem co mnie skusiło na smoka, chyba wygląd bo ten mod jest taki prosty bez jakichś kolorowych pro kosmicznych udziwnień. Oczywiście nie obrażając zwolenników takich cudów. I tak wielki plus dla sklepu bo nie musiał gość wymieniać. Poszło by na gwarancje i bujał bym się kilka tygodni.
Podsumowując , mam pierwszego swojego moda, urządzenie działa, chmura jest. Forum jest spoko , duże zainteresowanie tematem :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.