EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1885186
Pojawiły się na naszym rynku nowe premixy tytoniowe Tobaca Original.
Dostępne smaki to:
-Kentucky
-Latakia
-Virginia
-Burley
-Cherry Tobacco
-Cavendish
Proporcje VG/PG 70/30
Butelki 30 ml z zalanym premixem 20 ml
Producent zapewnia żeTobaca to nowa marka premixów tytoniowych. Produkty są dostępne w 6 smakach odpowiadających różnym gatunkom tytoniu. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem tylko trzech składników: Glikolu, gliceryny i tytoniu. Oznacza to ze produkt nie zawiera żadnych aromatów i dodatków smakowych. Specjalny proces ekstrakcji z wykorzystaniem sonifikacji ultradźwiękowej pozwala przenieść smak prawdziwego tytoniu do liquidu. Dzięki temu możesz cieszyć się prawdziwym smakiem tytoniowym podczas wapowania.
Czyli aromat naturalny z liści tytoniu.
Dla spróbowania kupiłem Latakie i powiem Wam że był to mój dobry zakup.
Wielbiciel tytoniówek, powinien być zadowolony. Ja jestem bardzo.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1885187
Jak premix nie miał akcyzy to coś tu nie halo z tym producentem. Aż śmierdzi z daleka przekrętem jakimś.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1885198
Wiele firm jak i zwykłe sklepy te premixy sprzedają. Ja kupiłem w sklepie osiedlowym. Producentem lub oficjalnym dystrybutorem jest Liquider. Tyle wiem to też tyle napisałem. Mi smakuje.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1885203
Dla mnie mogą sobie sprzedawać. Jednak zgodnie z opisem na naklejce jest to wyrób tytoniowy i jako taki podlega akcyzie na terenie całej uni europejskiej. To już nie jest jazda po bandzie.
Wypuszczenie czegoś takiego świadczy o nieznajomości ustaw tytoniowych lub leceniem sobie z konsumentem w bamuko.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1885204
@PucH2 to zgłoś ich i wlep im akcyzę. Dużo jest przekrętów ( CBD, sól nikotynowa ) wszystko po to by uniknąć ustawki. To już nie moja sprawa czy oni też kombinują. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1885205
Donosami niech zajmą się wrogowie. Zwróciłem tylko uwagę bo istnieje szansa że producent to czyta a i naśladowcy 10 razy pomyślą zanim bezdomnymi zostaną.
By wratchild
#1895045
Jestem w trakcie buteleczki o smaku Virginia. Niestety, tytoniu to ja tam nie czuję za grosz za to słodko jest jak najbardziej. Słabe toto jak na cenę 29zł za 20ml premixu.
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#1900675
Nie znam Tobaca Original, ale temat naturalnej ekstraktacja niczym nowym. Jak wszystko i to ma swoje wady i zalety, ale nie o tym tutaj. Pierwsze słyszę, by bazy robione na tytoniach Virginia nie miały smaku. To najsłodszy tytoń, więc i baza/liquid będzie słodki, co raczej oczywistą oczywistością. Idąc w przesadę (producent nie i nigdy :) ) potrafi skręcić toto w taki intensywnie grzybowy posmak. Latakia, które uwielbiałem od czasów palenia, poprzez tabaki i po dziś dzień, sama w sobie jest nijaka i nawet jeżeli początkowo trafia w nasze gusta, bardzo szybko się znudzi. W mieszankach insza inszość i podstawa podstaw :)

Dobra nad cała tą zabawą marka, albo samokombinatorka przy nadmiarze czasu. Naturally Extracted Tobacco z czystym sumieniem tak jak mi, tak i ja mogę polecić. Owszem, wyższa to półka, ale warto. Co do wyboru smaku, pomimo, że mam swojego wypracowanego typa, ten każdy powinien dobrać sobie sam.

PS. I coś jeszcze, z półki "czasami człowiek musi...." :D Tam, gdzie znam przypadek, gdzie ktoś odbierał z agencji celnej bazę (nie lq a bazę NET) i nie zostało to potraktowane podatkiem od produktów tytoniowych, gdzie środki ochrony roślin, leki itp. z użyciem nikotyny nie są objęte podatkiem akcyzowym, bazy nikotynowe naturalnej ekstraktacji wydają się bardzo dobrym polem do popisu prawników, to tak po pierwsze :D Po drugie, zawsze ponad wszystkim zdrowy rozsądek i brak narzuconego zamordzia, bo..... I tutaj będzie opowiastka :) Są sobie brytyjskie firmy X, Y i Z, dysponujące wręcz historyczno-muzealnym zapleczem, lokalnym, tradycyjnym surowcem i produkujące jakiś tam produkt tytoniowy od wieków. Pojawia się prikaz (tu coś na kształt ryby-ślimaka i co nową, świecka tradycją, również ku wiadomym zyskom tego, czy tamtego) i dziś firmy te zmuszone są albo zwijać wrotki, albo zejść do podziemia, albo importować surowiec z kraju, "zarządcy tego teatrzyku". Urocze w formie .... :? W tym akurat temacie dłuższy czas nie miałem zdania. Dziś, chociaż to zależne od tego, gdzie bym miał mieszkać :lol: , wyrobiłem je sobie aż za dobrze. Przypuszczając, że więcej niż kilka osób wie o czym piszę, tematu który sprowadziłem jak zwykle na manowce, nie rozwinę dalej :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.