EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Roksanabombik
#1884630
Cześć. Wczoraj wydarzyła mi sie pewna sytuacja . A mia owicie tam gdzie jest przycisk wł wył za ta czarna obudowe coś weszło i ta klapka zaczła odstawać . Smok dalej normalnie palił ale było czuć gdy wciskałam przycisk żeby zapalić że coś tam się przesuwa . ewidentnie coś tam jest za klapka,próbowałam wyciągnąć ale boje się że tam powyrywam i nie mam pojęcia czy mogę tą klapke wogóle wyciągnąć. Postanowiłam założyć gumkę na zewnątrz e fajki żeby przytrzymywała tą odstającą klapkę ).. Poźniej postanowiłam wymienić grzałkę .wziełam z innego papierosa grzałkę ( miała ona ok max 4 dni także nowa .) Po zmianie grzałki dioda świeci po wciskaniu przycisku mimo że jest naładowany . Nie ma wogóle dymu .Moje pytanie jest następujące 1. Czemu przestała działać ? Wina baterii ? ( ma pół roku ) ,, Mam jeszcze ważną gwarancje czy obejmnie tą odstającą klapkę ?jak naprawić tą klapkę żeby nie odstawała ? Cały czas musze mieć teraz tą gumkę ? Z gumką działa normalnie ale czy gwarancja może objąć tą odstającą klapkę
Awatar użytkownika
By PucH2
#1884634
O tym problemie nic nie wiem, ale gumkę już dwa razy wymienili mi na gwarancji.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1884639
Wkręt i kawałek drutu w sklepie z art. metalowymi. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1884640
Dokładnie tylko jak nie masz wiertarki to śrubokręt cienki i dasz radę wolno krec mocno naciskaj :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.