EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By adamszuba
#1884341
Cześć.
Czy do cerberusa można zastosować grzałki inne, niż geekvape? Razem z atomizerem dostałem dwie Mesh x2 0.3 ohma. Smak świetny, ale przy 40W zaczyna się bóbr, a chciałoby się więcej mocy.
Jeśli można zastosować coś innego, to co polecicie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By adamszuba
#1884346
Krasnal45 pisze:No, 40W to dla lamerów i leśnych dziadków. Szukaj TMC-65.
No, takie rzeczy to chyba tylko na dripperze , no i właśnie z dripka się przesiadłem na tank, może stąd niedosyt

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Castellano89
#1911294
Gdzie w ogóle można dostać grzałki do tego, żeby nie strzelały liquidem?
Kupowałem w dwóch sklepach i z wszystkimi to samo.
Jedynie na grzałkach dołączonych do kompletu było OK.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1911300
marcos2 pisze:Strzelanie liquidem nie jest winą grzałki, tylko Twojego kiepskiego setupu.

@marcos2 Masz rację. Dotyczy to zwłasza kupnych grzałek.
Awatar użytkownika
By szvagyer
#1911374
Jestem użytkownikiem Cerberusa, miałem podobny problem. Zespołów grzewczych które pasują do Cerberusa jest kilka - HW-M od Eleaf, V8-Baby od Smok, ale te które ja osobiście używam do GT Mesh od Vaporesso. Smak jest porównywalny z tymi od GV, nie strzelają i najważniejsze - mają dobrą wytrzymałość. Ostatnio zespół używałem ponad tydzień, a słodkich premixów sobie nie żałowałem.
E-leaf bardzo szybko się zużywają, SMOK jak to SMOK, można trafić na wadliwe zespoły, a ich jakość jest słaba.
By Vape4
#1912372
A ta grzałka GT mesh to na ilu watach najlepiej vapować żeby była fajna chmura ale żeby się nie spaliła?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.