EPF
Awatar użytkownika
By Baryua
Pojawiły się dziś:
- SXK (preorder, ETA 10 marca) w obu wersjach - 22 mm oraz 24 mm,
- YFTK (ships in 5 business days) w wersji 22 mm.

Zdjęcia YFTK:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szybko się uwinęli :D
Awatar użytkownika
By Superlux
Na razie na zdjęciach nie ma większego baniaka i przedłużki a to przy zakładanym w opisie 2/4 ml jest niezbędne do przejścia na większą pojemność. W innym sklepie zestawy powiększające już są ale nie ma informacji do kiedy ten pre-order.
YFTK bierze się również za Bajkę v8 i to też dobra informacja bo to także arcyzacny parowóz.
Awatar użytkownika
By Darek1966
Witam właśnie dojechał do mnie ten atomek klon YFTK i pokuszę się o mały opis . Dostajemy plasticzane prostokątne pudełeczko ,uszczelki śrubki do bazy i hmm jedna większą metalową i plasticzaną śrubę no i zagwozdka po co to , no i sam parownik po rozkręceniu umyciu okazało się że te dwie śruby są do reg.ah która jest w pinie jako zapas .Cug na otwartym ah podobny jeśli nie ciut większy do kf prime i mnie pasuje jak ta lala zrobiłem warkocz z ss316L 3x0.2mm na 2,5 i 6 zwoi watka bacon i zalałem premix duo jabłko -mięta smaczek bajka cug taki jak lubię czyli jest ok zastaje u mnie na czas aż przyjedzie do mnie wersja 24mm ,jęśli oczywiście żonka mi nie zabierze .Jeśli komuś ten opisik za mało to prosze o pytania .
Awatar użytkownika
By Baryua
@Darek1966 Śruba regulacji AF dobrze trzyma się w ustawionej pozycji?
Nie ma żadnych problemów z tym "dziurawym" pinem plusowym?
Awatar użytkownika
By Darek1966
Są dwie śruby metal i plastik, metalowej nie wkrecilem jeszcze jest plasticzana i trzyma równo, problemów z pinem jeszcze nie stwierdziłem, używam go od dwóch godzin hihi
Awatar użytkownika
By RSgrafik
Darek1966 pisze:Witam właśnie dojechał do mnie ten atomek klon YFTK

Pobił smakiem Prime?
Awatar użytkownika
By Superlux
Darek1966 pisze:Prime już nie pamiętam, ale aresa bije na głowę

Ares to nie jest już chyba nawet w top 10 chociaż kiedyś tak mi się wydawało ;) Też właśnie na to czekam ( razem z Bajką v8 ) i kiedy tylko doleci to porównam z Kf Prime, ze Skyline ( które nadal bardzo lubię i szanuję ) ale przede wszystkim zestawię z moimi obecnymi mistrzami świata - Spica Pro, By-Ka v6 i z Dvarw...zobaczymy jak się nowy Lite wyrabia na tym tle. Ogólnie budowa przypomina Kf v3 mini ( nie we wszystkim ale deck, regulacja AH czyli to co dla mnie istotne - tu jest blisko), powinien działać podobnie. Jeżeli będzie równie dobry to już będzie ok...tylko że ja go bardziej docisnę , nie będzie to luźny mtl.

:drinkb
Awatar użytkownika
By Superlux
Darek1966 pisze:Według mnie jest lepszy od skylina i dvarwa, skyline jeszcze mam

Brzmi obiecująco.

Zrobię identyczne sety na Spica, Prime, Bajka v8 i na Dvarw...może jeszcze dorzucę Doggy 2k16 i Syrenkę 22mm. Ten nowy lite bardzo mi się podoba, jest taki minimalistyczny...bez pierdół, trochę odwrotność niektórych greckich parowników no i tej tureckiej Spicy ale Spica morduje smakiem przy najprostszym secie zrobionym na kolanie. Fajnie że tyle ciekawych klonów się ostatnio pojawiło. Czekam aż holenderska poczta się wyrobi, zazwyczaj są bardzo szybcy.

:drinkb
Awatar użytkownika
By krzychu44k
To i ja dorzucę kilka słów.Zawitał i do mnie Kayfun lite 24 mm.ale od Sub two.Tak jak się spodziewałem,jakość wykonania perfekcyjna(jak równierz Juggerknot mini od nich)
W pudełku mamy jak wszędzie czyli zapasowe oringi,śrubki i dzyndzel do regulacji cugu.Opakowania nie powstydził by się nawet producent oryginału.Ustawienie cugu działa bardzo dobrze i nic się nie przestawia.Gwinty super,tak więc skręcanie i rozkręcanie działa wzorowo.No i smak..super! Nic nie cieknie i nie poci się,nie siorbie.Pojemność tego maluszka to 3.5ml.tak podaje sub two a niby klon 1:1 *CZAJNICZEK*

Mam trzy Kayfuny Lite V2 i zwykłe, różnych firm[…]

Witam posiadam obecnie mechanika (vapuje 4 lata i […]

Problem z eGo AIO

Witam, mój aio upadł, poszedł ustnik i uszczelka, […]

Nasuwa mi się takie pytanie ,posiadam kangertecha […]