EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Mendoza
#1883272
Witam
Już od dłuższego czasu używam Zeusa single coila .Jednak od jakiegoś czasu każda grzałka którą skręcę wytrzymuje max 2h .Po tym czasie w kanalikach z liquidem wydostaje się pomarańczowa (maź?), która łączy się z liquidem i wszystko zmienia smak .Nie używam czarnych lub ciemnych kawowych liquidów tylko klarownie białe .Sprawdzałem na różnych grzałkach,liquidach,watach .Transport jest dobry ,mocy nie jest za dużo,wata jest dobrze nasączona a jednak wszystko się sypie .Już sam nie wiem co mam robić
By Maskota
#1883276
Mendoza pisze:Nie używam czarnych lub ciemnych kawowych liquidów tylko klarownie białe .Sprawdzałem na różnych grzałkach,liquidach,watach .Transport jest dobry ,mocy nie jest za dużo,wata jest dobrze nasączona a jednak wszystko się sypie .Już sam nie wiem co mam robić


To że wapujesz białe klarowne liquidy nie znaczy że nie będą syfić grzałki. Niektóre tak mają, cukier, aromaty to wszystko siada na grzałke i powoduje wydobywanie sie mazi z baniaka

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1883280
Ja przy ujowym premixie wate musiałem zmienić po niecałych dwóch wywapowanych baniakach. Jakich liquidów używasz

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By gregg
#1883281
Rozkręć atomizer na części i wymyj porządnie w gorącej wodzie z płynem do naczyń, daj mu czas, niech popływa, wypłucz, wysusz i zamontuj grzałkę.
Awatar użytkownika
By Mendoza
#1883283
Najczęściej owocowe premixy lub robione samogony .Firmy takie jak Hash tag ,mono,dillons,freezer .
A samogony z aromatów Los aromatos.
//Dodam zdjęcie później jak wygląda baza.
By Maskota
#1883284
Mendoza pisze:A samogony z aromatów Los aromatos.
//Dodam zdjęcie później jak wygląda baza.


Czyli prawie wszystko jasne, większość tych aromatów tak syfi grzałke przez ogromną ilość słodzika i chłodzika które zawierają.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mendoza
#1883414
Wymyłem wszystko porządnie i zostawiłem w wodzie z płynem na kilka godzin .Wieczorem dam znać czy pomogło.Dziękuję za rady
Pozdrawiam

//Niestety nic nie pomogło :roll: .Dodam że w bazie jest lekko stopiony ten biały plastik który oznaczyłem na zdjęciu i dokładnie w tym oznaczonym miejscu .Czy to może być powodem takiego zachowania ?
Obrazek
By Maskota
#1884286
Mendoza pisze:REF
Nie, od tego nie będzie Ci syfić grzałki

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1884292
Jak napisałem coś co mogło wnieść to olałeś więc przepraszam bardzo

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By ADINI
#1884295
Może spróbuj skręcić coś z mniejszą ilością żelastwa jak masz możliwość i spróbuj dac wyżej grzałkę bo na zdjęciu nie widać prześwitu.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1884305
Grzałki masz całościowo lub częściowo kanthalowe?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.