EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883396
Jak wiemy :) kupiłem to co kupiłem i chce kupić parownik do mojego modzika już byłem o krok realizacji zamówienia geekvape blitz rta ale postrzymalem się bo dużo na bazaru jest fajnego sprzętu. Jaki parownik oddaje fajnie smak mówię tu o RTA grzałki chce kupować a nie kręcić przynajmniej narazie, a i bardziej żeby był dla początkującego z układaniem waty.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1883409
Z MTL wybór masz mocno ograniczony. Jednym z lepszych jest Nautilus 2, ale osobiście mój egzemplarz po 2 dniach trafił do pudełka i czeka na lepsze czasy :D
O ile przy samym wapowaniu jest znośnie, tak pojemność i ciągłe dolewki doprowadzały mnie do szału.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883426
mattoid1973 pisze:Ammit 25 SC. Mam, używam i jestem zadowolony. Mam jeszcze DJV, ale to straszny parowóz.
A jak z układaniem waty przeciekami, grzałki w jakim sklepie kupujesz.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1883436
@Grabek902
Grzałki robię sam, ale gotowych nie brakuje, nawet nie próbuje się starać jakoś szczególnie układać waty i przecieków nie ma. Czasem się trochę poci.
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883444
mattoid1973 pisze:@Grabek902
Grzałki robię sam, ale gotowych nie brakuje, nawet nie próbuje się starać jakoś szczególnie układać waty i przecieków nie ma. Czasem się trochę poci.
Czyli ammity jak najbardziej się nadaje na początkującego Oki na bazaru często są.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1883446
Jeśli chcesz spróbować MTL to obowiązkową pozycją jest Kayfun v5. Prosty w obsłudze nie cieknący parowniczek, z którego na największym przelocie można zaciągać jako ciasny DL

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883448
Maskota pisze:Jeśli chcesz spróbować MTL to obowiązkową pozycją jest Kayfun v5. Prosty w obsłudze nie cieknący parowniczek, z którego na największym przelocie można zaciągać jako ciasny DL

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Też często widziałem na bazaru no to najlepiej i jeden i drugi na początek to ammity

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1883450
Na początek to k5 nawet jeden kolega ma do oddania, sprawi mniej problemów niż Ammit jeśli dopiero sie uczysz. Zresztą... i gak kupisz po swojemu :-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883452
Maskota pisze:Na początek to k5 nawet jeden kolega ma do oddania, sprawi mniej problemów niż Ammit jeśli dopiero sie uczysz. Zresztą... i gak kupisz po swojemu :-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Hehe :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883457
Maskota pisze:Na początek to k5 nawet jeden kolega ma do oddania, sprawi mniej problemów niż Ammit jeśli dopiero sie uczysz. Zresztą... i gak kupisz po swojemu :-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Gdzie ten kolega bo na bazaru? nie widzę a tam mogę grzałki kupować bo jeszcze nigdy nie robiłem.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883458
Grabek902 pisze:Gdzie ten kolega bo na bazaru? nie widzę a tam mogę grzałki kupować bo jeszcze nigdy nie robiłem.

viewtopic.php?p=1883432#p1883432
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883460
SuwMar pisze:
Grabek902 pisze:Gdzie ten kolega bo na bazaru? nie widzę a tam mogę grzałki kupować bo jeszcze nigdy nie robiłem.

viewtopic.php?p=1883432#p1883432
Dzieki

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Maskota to ma być V5 tak?
Bo są od tabacco i wgl co tam czytam
By Piroholik
#1883463
Kylin jest spoko na jedna grzałkę i prosty w obsłudze i nie cieknie
Kylin v2 jest tez spoko sam go ciagle używam na dwie grzaleczki układanie waty proste i odziwo nie cieknie.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2019, 15:40 przez Piroholik, łącznie zmieniany 1 raz.
By Maskota
#1883464
V5. @SuwMar dał Ci dobry link. Dokładnie o Maćka mi chodziło. Tobeco, sxk itp to nazwy klonerów na to nie zwracaj uwagi

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883468
Maskota pisze:V5. @SuwMar dał Ci dobry link. Dokładnie o Maćka mi chodziło. Tobeco, sxk itp to nazwy klonerów na to nie zwracaj uwagi

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Napisałem do kolegi :) muszę poczekać do niedzieli bo rezerwacja ale jak co biorę na 100 % kolega nawet jak co grzałke wł i wate żebym wiedział widział jak to się robi super dzięki Maskota

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.