EPF
By Krasnal45
#1883318
To nie jest cofanie się. To odświeżony Kayfun Lite bez udziwnień. Napełniać można bardzo fajnie odkręcając całą bazę do góry nogami. Podobnie jak w starszych TGT. Typowy MTL dla koneserów smaku.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883325
Krasnal45 pisze:To nie jest cofanie się. To odświeżony Kayfun Lite bez udziwnień. Napełniać można bardzo fajnie odkręcając całą bazę do góry nogami. Podobnie jak w starszych TGT. Typowy MTL dla koneserów smaku.


Zgadza się, nie widzę tu większej trudności niż przy Kayfun v5, jedynie z innej strony. :D
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1883390
Przypomina mi hussara x, ale myślę że warto się nim zainteresować i zacząć odkładać $$ na kolejnego kayfuna :D
By Baryua
#1883395
Ho, ho, ho! Górna część w stylu v3 mini *SERCE* Nawet jeszcze ładniejsza, bo dripek elegancko spolerowany. Dobrze, że nie popłynęli całkowicie z płytkim prądem i oprócz grubasa jest opcja ze standardową średnicą.
SXK i Coopervape pewnie już zacierają ręce *FT*
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1883405
Baryua pisze:...SXK i Coopervape pewnie już zacierają ręce *FT*...

I pewnie nie tylko oni :lol:
Napełniania od spodu nie ma się co bać, ja tam lubię, przynajmniej ciśnienie nie wypycha mi liquidu podczas napełniania. W Dvarwie tak mam, w Billow v2 Nano też i mi pasuje. W ciasnym MTLu i przy zbirniku 4ml, to wykonanie tej czynności 1-2 razy dziennie nie jest argumentem przeciwko. Za to odeszli od konstrukcji typu wieżowiec...wreszcie.
Na czeskim filmiku gość porównuje przeciąg z nowego Lite na pełnym otwarciu jako równoważny do Prime przy 2 dziurkach, tak że no....ciasno jak trzeba :-P
W każdym razie mi się podoba taki minimalistyczny design parownika i dudków nie zawaham się wydać.
Zastanawiająca jest cena 79E - jakoś wcześniej nie dało się tak tanio, hmm...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1883406
Mimo że odnowiony to dalej średniowiecze. Jedyny plus to taki że w swojej klasie nie ma sobie równych. Sukcesu za wyjątkiem kolekcjonerskiego nie wróżę.
By Krasnal45
#1883411
PucH2 pisze: Sukcesu za wyjątkiem kolekcjonerskiego nie wróżę.

Bo to nie jest przyrząd do oddychania dla mentalnej gimbazy pod trzepak, tylko atomizer dla ludzi.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1883422
PucH2 pisze:Jedyny plus to taki że w swojej klasie nie ma sobie równych.

Zawsze wolałem TGT :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883427
Nałóg Totalny pisze:(...)Na czeskim filmiku gość porównuje przeciąg z nowego Lite na pełnym otwarciu jako równoważny do Prime przy 2 dziurkach, tak że no....ciasno jak trzeba :-P (...)


Takiego porównania szukałem. Dla mnie chyba jednak zbyt ciasny, co nie zmienia faktu, że jest....ciekawym parownikiem. :D
Cena porównując do "braci" też wygląda co najmniej nieźle.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1883456
STRUNA pisze:
PucH2 pisze:Jedyny plus to taki że w swojej klasie nie ma sobie równych.

Zawsze wolałem TGT :mrgreen:

Ja również :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1883459
szoferek pisze:
STRUNA pisze:
PucH2 pisze:Jedyny plus to taki że w swojej klasie nie ma sobie równych.

Zawsze wolałem TGT :mrgreen:

Ja również :lol: :lol:

No i właśnie dlatego nie ma sobie równych. Rusek zawsze był daleko za kajtem. A potem długo, długo nic :).
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1906535
Po burzliwej wymianie zdań która miała miejsce w pewnych kręgach, jako założyciel tego tematu, chcę powiedzieć że Kayfun LITE v2019 SvoëMesto, posiada oznaczenie CE umieszczone na wyrobie.
Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw.
Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.