EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By peabloo
#1883070
:bry

Zakupiłem jako pierwszego efajka właśnie ten model^, ale przez moje niezdarstwo uspuściłem go na posadzke i z racji tego że szkiełko jest wypukłe to... poszło do śmietnika...

Pytanie brzmi! Czy jest gdzieś na Polskim rynku szkiełko do tego cuda? W sklepach stacjonarnych w Lublinie dostałem informacje, że nie ma ich nawet w hurtowniach bo to nowy model. Za szkiełko zza granicy muszę płacić 20 $. Widziałem też aukcje na aliexpress... Ja im tak szczerze mówiąc nie wierzę.

Dlatego drugie pytanie brzmi! Czy ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę z tego serwisu i mógłby polecić do zakupu tego cuda?

Czy są jakieś alternatywy?

Dopiero zacząłem przygode, a już się skończyła... :roll:

Dzięki, peabloo
By BezimiennyII
#1883140
peabloo pisze:
Pytanie brzmi! Czy jest gdzieś na Polskim rynku szkiełko do tego cuda? W sklepach stacjonarnych w Lublinie dostałem informacje, że nie ma ich nawet w hurtowniach bo to nowy model.


To słabą informację dostałeś. W Lublinie robią tubki z druku 3D do każdego modelu parownika. Korzystałem wielokrotnie. Jak chcesz więcej info to zapraszam na PW.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.