EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Zielaj87
#1846177
Sprawdzaliście juz? Ja właśnie testuje jestem ciekawy waszej opinii Obrazek

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1846436
Mam tylko Smooth tobbaco. W zapachu typowy RY4 Double od TPA, w smaku mocno wyczuwalny karmel a na wydechu czuć orzecha laskowego. Generalnie słodsza tytoniówka niż znana nam Tribeca. Jak ktoś lubi słodki liquid tytoniowy, to będzie zadowolony. *SMOKEKING*
By sdfsdfsdaSSDAS
#1846457
Mam ten morelowy... Mało moreli moim zdaniem i dużo tak jagkby cukru?
By Zielaj87
#1846467
Gabriel pisze:Mam tylko Smooth tobbaco. W zapachu typowy RY4 Double od TPA, w smaku mocno wyczuwalny karmel a na wydechu czuć orzecha laskowego. Generalnie słodsza tytoniówka niż znana nam Tribeca. Jak ktoś lubi słodki liquid tytoniowy, to będzie zadowolony. *SMOKEKING*
Noo z racji tego ze ja nie do końca przepadam za tytoniówkami w tym przypadku zdecydowanie urzekły mnie orzeszki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By TeGies
#1874272
Aktualnie używam MENTOS CANDY, jestem zadowolony.
By rebeliant86
#1874318
Konsumuję aktualnie "acid fruits", niezła owocówka, ale szukałem czegoś kwaskowego a tutaj praktycznie sama słodycz. Natomiast kompozycja o tyle fajna, że z tej kompozycji Kiwi, Melon i Jabłko nic się nie wybija, tylko sa fajnie zmieszane.
Awatar użytkownika
By Dementor
#1874970
Jako początkujący od dwóch miesięcy inhalator postanowiłem sprawdzić smak tych liquidów. Długo nie mogłem się zdecydować, w końcu, hmmm... W końcu wziąłem wszystkie.

Moje kubki smakowe nie wróciły jeszcze do stanu z czasów dzieciństwa, sieciówkowy sprzęt którym aktualnie dysponuje nie oddaje z pewnością do końca wszystkich uroków, więc to będzie tylko moja indywidualna opinia i odczucia.

SMOOTH TOBBACO - Dla mnie najlepszy tytoniowy jaki przypadł mi do gustu, orzech, troszkę karmel i tytoń gdzieś w tle. Parę razy wzmocniłem sobie smak dodając dillon's kapitan jack, innym razem vilt desert tobbaco, a dzisiaj vilt usa tobbaco.Głowna tytoniówka w moim repertuarze premixów. Ogólnie tytoń z lekką słodyczą.

ACID FRUITS - kwaskowe a zarazem słodkie jabłko, reszta jak na razie dla mnie nie wyczuwalna. Powiedzmy jako przerywnik.

MENTOS CANDY - Miętowo cukierkowy. Przypadł mi do gustu gdyż bardzo przypomina mi niegdyś używane cienie miętowe analogi. Nie lubię ogólnie mięty, bo jest dla mnie za ostra, a ten premix jest w sam raz dla mnie, nie za mocny a ją czuję.

TROPICAL JUICE - Troszkę za gorzki smak, głownie wyczuwalny grejpfrut. Wyczuwalna słodycz z orzeźwieniem.

APRICOT CAKE - Ciastko, typowe ciastko wyciągnięte świeżo z piekarnika i podane w okienku ..drivea. Kwestia ustu, mi za bardzo nie przypadło do gustu, raz na jakiś czas w formie odskoczni.

LEMON TWIST - Herbata cytrynowa, ale taka już z cytryną na opakowaniu, nie świeża dopiero wyciśnięta i dolana do niej. również przeszedł na drugi plan.

SWEET FRUITS - słodkie, ale mnie troszkę gryzło w gardło. smak tropikalny

COLA COOLER - orzeźwiająca cola, nic dodać, nic ująć, dla mnie ok, ale tylko jako przerywnik, nie na codzień

GRAPE GENADE - no cóż, moje kubeczki smakowe odmówiły posłuszeństwa, pierwsze skojarzenie i odczucia hmmm, smak nowego samochodu. Tak wiem, dziwne :)
Awatar użytkownika
By Dementor
#1880156
Widzę, że pojawił się Forest Fruits, czy ktoś z Was miał już okazje i może podzielić się opinią?

FOREST FRUITS – Świeże połączenie delikatnej jeżyny, słodkiej truskawki i słodko-cierpkiej borówki
By mikas
#1882870
Co do forest fruits Jeśli mam być szczery nie jestem w stanie wyodrębnić elementów smakowych tego soczku jest przyjemnie słodki mógłby być nieco bardziej orzeźwiający ale ogólnie jest fajny
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.