EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1882587
W oczekiwaniu na mojego pierwszego moda (Pico - płynie sobie z Krainy Ryżu - długo to trwa :evil: ) umilam sobie czas pociągając Kangertecha T3S. Zamówiłem sobie jak zwykle w E-d....e grzałki TOCC watkowe 1.8 Km niestety gdy przyszła pora na wymianę okazało się że przysłano mi sznurkowe - nie dość że kupiłem trochę na zapas to ten rodzaj nośnika mi nie odpowiada.
Wyciągnąłem sznurki i przewlekłem watkę z patyczków do uszu Cień, jest ok ale nurtuje mnie pytanie czy tak można? Szukałem w necie odpowiedzi i wszędzie piszą że najlepiej by było aby bawełna nie była wybielana chemicznie :D a na opakowaniu moich patyczków pisze że 100% bawełny, bawełna bielona bez użycia chloru, produkt testowany dermatologicznie. Niby smak jest normalny chociaż trudno powiedzieć bo wapuję mentole ale ta niepewność :shock: i boję się zamawiać znowu :)
By Baryua
#1882592
Jeżeli bawełna jest wybielana bezchlorowo to śmiało można używać. Sam używałem kiedyś Isana watte z Rossmana :D
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1882620
Żeby to były 2-3 grzałki to bym przemęczył jakoś ale mam tego 12 szt (kupione na zaś :-D )a na tych sznurkach szybko zaczyna siorbać . Tak na szybko wciągnięta ta bawełna i efekt jak dla mnie - bomba , tylko ta obawa *NOSZE*
By Krasnal45
#1882621
Nie ma żadnych obaw. Awaryjnie możesz zastosować również bawełnę z płatków kosmetycznych, a najproście w pierwszym lepszym vapeshopie kupić jakąś dedykowana watę.
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1882636
No i wszystko jasne, te patyczki to awaryjnie , i tak muszę udać się na zakupy jak przyjdzie Pico - drut na grzałki, bawełna i temu podobne, uzyskałem odpowiedź na moje pytanie , dziękuję i pozdrawiam.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.