EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1881417
Dzień dobry!
Zapewne większość z Was spodziewała się tutaj znów pompatycznych zapowiedzi :)
Otóż tutaj Was w tym miesiącu zawiodę :monkey:
Miesiąc luty ogłaszam miesiącem uzupełniania stanów. Choć męczy mnie ten fakt, że nic się nie pojawi (jedynie parę drobnych rzeczy jak np. Camel od Joyetecha) to jednak nie chciałbym dopuścić do sytuacji, że będzie wiele niedostępnych produktów.
Ostatnie półtora miesiąca było ogromnym wysypem różności, począwszy od Atmos Laba po nowości od Halo,
tak więc ten miesiąc daję sobie na wstrzymanie i podejmuję działania stabilizacyjne :lol:
Klasycznie jak co miesiąc kod jest aktywny - TRAWNIK02 (on jest aktywny już od północy z końca miesiąca na nowy, po prostu mam porobione do przodu).
Ufff i na sam koniec krótkie info dotyczące sampli.
Dział sample wstrzymuję do wiosny. Wróci znów w nowej formie :) Tym razem jest to kolejna inwestycja - dymodrukarka, nowe butelki od innego producenta itd. Teraz mam kolejny plan, mam nadzieję, że misja się powiedzie.
A tymczasem wracam działać dalej 8)
Samo nic się niestety nie zrobi...

PS. Strona jest od końca stycznia na nowym serwerze ale widzę, że jest dziadowski. Info przekażę dalej i mam nadzieję, że coś z tym zrobią :cry:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1881420
Z niecierpliwością czekam aż się pojawią aromaty od Flavour Art (miałem przypominać o tym ;))
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1881626
@pHarel2403 I bardzo dobrze, mi trzeba czasami wiercić dziurę w brzuchu i zamęczać :) Tak samo było z Atmosami. Nie, nie, bo tu tak a tu siak, aż w końcu się pojawiły :)

A teraz garść (nie)zbędnych informacji:
- bardzo niebawem uzupełniam eCig Hellasy,
- bardzo niebawem również dołącza Halo ALE - Atomic Saltsy się im skończyły do końca lutego, tak więc w razie czego one niestety odpadają. Drodzy turkishowcy od Halo, posiłki niebawem nadciągają. Mam nadzieję, że tym razem nie pomylą Turkisha z Tribeca i nie dostanę podwójnej ilości Tribeci :)
- Atmosy zostawiam sobie na drugą połowę lutego, tak więc łowcy Atmosów - jeszcze chwila wytrwałości i wracają,
- a reszta w sumie starym tokiem idzie...

Na szczęście na wiosnę wszystko odżyje i będziemy działać dalej. Zgadza się @pHarel2403 :lol:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1881718
Co do Atmosa, to najbardziej mi zależy na lemonade. Przydało by się troszeczkę uzupełnić ofertę z Solub Arome ;)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1882278
@pHarel2403 Piszę z poślizgiem ale weekend miałem totalnie zawalony pakowaniem i papierologią :)
Akurat o lemoniadę z Atmosa nie ma co się martwić bo jest zapas i zresztą w przyszłym tygodniu już domawiam.
Co do Solubów już pisałem, ale przypomnę jak sprawy się mają. Jest spory problem, żeby ogarnąć je. Ja bardzo bym chciał, żeby było ich więcej, tylko w czym tkwi szkopuł? Ich chyba nie interesuje, żebym był ich odbiorcą, nie odpisują a mejli już sporo wysłałem a przez telefon się z nimi nie dogadam. To są prawdziwe francuskie konserwy, sam fakt używania angielskiego jest ogromnym "fo pa" :( Tak więc zdany jestem tylko i wyłącznie na jedną hurtownię, która ściąga je w jakieś tam ilości. Chciałem poprzez nich załatwić to na zasadzie - ja wam daję listę, wy mi to ściągniecie, ja to biorę - czyli logiczne i banalne :) Niestety nie wypaliło. Dziwi mnie to, że nie interesuje ich polski rynek. Podobnie stało się z niemieckim Twisted Vaping, tylko najdziwniejsze jest to, że we Francji Twisted Vaping wypadł całkowicie.
Ale jak się pojawi okazja, ja biorę od razu! I Twisted i Soluby :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1884871
@portator - Już w ten piątek powinno wszystko być na miejscu :) Niestety u Atmosa jest tak, że trzeba zlecić im zamówienie, oni muszą je wyprodukować i dopiero wysyłają, stąd taki czas :( Ale proszę obserwować, gdyż wg DHL w piątek paczka wyląduje w końcu u mnie! Przepraszam za zwłokę z odpowiedzą, mam mnóstwo roboty, nie wyrabiam się z niczym, tak więc zawsze zachęcam do poganiania mnie przez telefon lub mejla!
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.