EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bartek11123
#1882266
Witam dziś zakupiłem boxa Wismec rx2 20700. Ale napotkałem pewien problem jak podłączam go do ładowania to nic się nie dzieje Box jest nowy i tak wiem że nie powinny się ładować przez USB ale dopiero mam w planach kupić jakąś ładowarkę. Dziwnę to trochę bo po odpakowaniu z pudełka i podłączenia do ładowania się raczej nie popsuł. Odsyłać go na gwarancję? Czy da się to jakoś naprawić? Proszę o pomoc
By Maskota
#1882269
Otwórz klapke i wysuń akusy. Jest tam albo przekładka albo naklejka zabezpieczająca żeby do moda nie dochodził prąd

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1882281
A na pinach w drugiej części moda? Nie możliwe że dostałeś moda z nie zabezpieczonymi akusami

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1882282
Cytat:
WISMEC Reuleaux RX2 20700 200W TC MOD
UWAGA! Akumulatory znajdujące się w zestawie, w celu bezpieczeństwa mogą być rozładowane, przed użyciem należy je naładować ładowarką zewnętrzną.
By Maskota
#1882285
SuwMar pisze:Cytat:
WISMEC Reuleaux RX2 20700 200W TC MOD
UWAGA! Akumulatory znajdujące się w zestawie, w celu bezpieczeństwa mogą być rozładowane, przed użyciem należy je naładować ładowarką zewnętrzną.
Suwmar mój jak przyszedł akusy były w połowie naładowane ale miały izolator żeby prąd nie szedł na elektronike

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1882289
Dzwoń do edymu i powiedz że akusy w modzie to padło i czy masz odesłać całego czy tylko akusy. Jak będziesz miał farta każa odesłać same akusy i dostaniesz na wymiane I Joye. Trzymają lepiej niż te ampkinki

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1882344
Mi pani w sklepie sprawdziła akusy,zdjeła te nalepki i akumulatorki były kaplica,powiedziała że jak do 0 rozładowane to utylizacja,rozpakowała następne pudełeczko z rx i tam akusy 65% i wsadziła do mojego.
By Bartek11123
#1882519
Skontaktowałem się z edymem i kazali odesłać akusy. Tylko nie wiem czy chcę tyle czekać chyba już wydam tą stówkę więcej i będę miał spokój. Polecicie jakieś dobre akusy 20700 w dobrej cenie? Myślicie że na mieście w sklepie z elektroniką będą?
By Maskota
#1882524
Akumulatory 20700 nie są tak popularne jak 18650 i nie wszędzie są na stanie. Odeślij do edyma te co masz a miedzy czasie szukaj u siebie bądz zamów też u nich. 2 komplety aku to zawsze plus, jeden się ładuje a drugiego używasz w boxie.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Jak nie będzie 20700 to pytaj o 18650. Sony vtc5 lub vtc6, możesz ich używać z adapterami które masz w zestawie. Powinny być w dobrym sklepie z elektronika lub waperskim.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.