EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By wojtekpcr
Siemka,
jestem posiadaczem Tesli WYE 85w. Wapuję sporo i jeden akumulator jednak średnio mi wystarcza.
Mam zamiar przesiąść się na coś lepszego, co będzie miało miejsce na dwa akusy, ale..
Tesla urzekła mnie swoim wyglądem, wykonaniem i małą wagą, chciałbym żeby jej następca nie ważył 0,5kg i był w miarę kompaktowy.
Miałem kiedyś przez chwilę do dyspozycji Wismeca RX2 20700 i jak dla mnie był za ciężki i klocowaty.
Trochę poczytałem, poszukałem i w kręgu moich zainteresowań znalazły się:

- Drag 2, jest to stosunkowo nowy sprzęt. Ma go ktoś może i powie coś na jego temat? Jedynka była kanciasta i ciężka, tutaj z tego co się dowiedziałem zostało to poprawione.
- Wismec RX GEN3 Dual, mniejszy RX2 i w sumie jak dla mnie spoko, do większej wersji nie miałem zastrzeżeń poza gabarytami.
- Asmodus Minikin 155w BOOST, wiele osób poleca, ponoć ma dobre zarządzanie baterią ale chyba najcięższa z moich propozycji..

Myślałem jeszcze nad większym bratem Tesli, którą mam - WYE 200w. Jest leciutka, ale mimo to trochę spora jak dla mnie..
W miarę możliwości proszę o jakieś opinie. Mam do wydania +/- 200zl na zasilanie. Może doradzicie mi coś poza tym?
Wapuje głównie na gotowych grzałkach i będę chciał jeszcze kupić jakąś górę do tego. Myślę nad Ello Duro (ciekawi mnie ten mesh).

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By E-Styx
Draga 2 mam "w rodzinie" około miesiąca i na razie słyszę prawie same zachwyty. Będę miał możliwość poużywać go w weekend, więc może po tym terminie coś więcej napiszę. Podobno jest faktycznie mniejszy, lżejszy i wygodny (używa go kobieta) oraz świetnie zarządza energią. Na stockowej grzałce 0,4 i mocy 40 watt akusy wytrzymują dziewczyninie 2 doby. Znam jej sposób wapowania, więc jest to całkiem przyzwoity wynik. Narzeka jedynie trochę na trwałość powłoki, bo wybrała wersję czarną.

Jeśli pasuje Ci układ Tesli WYE 200w, to możesz poszukać np. Battlestara 200W. Koszt ~ 200 PLN. Będzie mniejszy i poręczniejszy, ale nieco cięższy, bo wykonany z metalu. Jakość jest również porządna. Bardzo solidny i wytrzymały sprzęt. Czarne mają dobrą powłokę, żółte jakby nieco słabszą.

Jeśli jesteś na forum EIN, to raczej nie pisz o górach i dolinach, lecz o parownikach. Chcąc popróbować działania mesha zainteresuj się raczej parownikiem Themis. Co prawda jest on niby na "własne" grzałki, ale zerknij sobie jak wygląda baza i na czym polega przygotowanie takiej grzałki. Powinno to pójść szybciej niż zakładanie i nasączanie gotowej w |Duro. Efekt końcowy będzie na pewno lepszy.
Awatar użytkownika
By STRUNA
Ja jestem zwolennikiem zasilań na jeden akumulator, bo tak jak Ty nie lubię ciężaru i gabarytu.
Pomyśl, czy nie prościej nosić dodatkowy akumulator.
By Tutejszy
Ja również używam tylko boxów na jeden akumulator. Ostatnio to Asmodus Colossal. To świetny box, nie ustępujący Sx Mini M Class.

Kilka razy do roku wyjeżdżam z córką na turnusy re[…]

Jakie ogniwa do Samoant naboo kit?

Witam jakie najlepiej wybrać ogniwa do tego modelu[…]

Homemade BOX

Jako że jest to mój pierwszy wpis na forum, to chc[…]

Posiadam boxa Lost Vape Paranormal DNA 166, spadł […]