EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By maver144
#1882229
Dzień dobry,

otóż ostatnimi czasy będąc w sklepie nabyłem drogą kupna 3 premixy. Niestety najwyraźniej sprzedawca się pomylił, bo pomimo iż poprosiłem o 6-stki, to najwyraźniej dał mi szoty o mocy 9. No i niestety nie jestem w stanie tego palić. Mam zamiar kupić identyczne smaki na mocach 3, ewentualnie w ogóle bez dodatku shotów i zmieszać z poprzednimi. Macie może jakieś tipy, co w takiej sytuacji zrobić ?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1882232
Chociaż nie do końca rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, to mój tip na to, to:
http://skrypty.info.pl/kalkulator.html
By slaweuszek
#1882234
maver144 pisze:Dzień dobry,

otóż ostatnimi czasy będąc w sklepie nabyłem drogą kupna 3 premixy. Niestety najwyraźniej sprzedawca się pomylił, bo pomimo iż poprosiłem o 6-stki, to najwyraźniej dał mi szoty o mocy 9. No i niestety nie jestem w stanie tego palić. Mam zamiar kupić identyczne smaki na mocach 3, ewentualnie w ogóle bez dodatku shotów i zmieszać z poprzednimi. Macie może jakieś tipy, co w takiej sytuacji zrobić ?
A bazy 0mg nie możesz dolać, żeby zmniejszyć trochę mocy ?

Wysłane z Note'sa ... z żółtym rysikiem
Awatar użytkownika
By miron52
#1882255
Dodanie bazy zerówki osłabi smak. Lepiej dokupić w tym samym smaku o mocy 3mg i zmieszać 1:1.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1882256
miron52 pisze:Dodanie bazy zerówki osłabi smak. Lepiej dokupić w tym samym smaku o mocy 3mg i zmieszać 1:1.


To jest dobre rozwiązanie , dolewanie zerówek też przerabiałem i płaszczyło smak także to samo o mniejszej mocy załatwi sprawę. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1882260
Mnie zastanawia jedna rzecz. Kolega nie pisze jakiej pojemności kupił premiksy, ale to już jest mniej ważne bo wynik wyjdzie taki sam.
Przyjmijmy:
1. 20ml prem.+ 10ml bazy 9mg/ml= 30ml 3mg/ml
2.20ml prem.+ 10ml bazy 6mg/ml= 30ml 2mg/ml
Różnica między bazą 9mg/ml a 6mg/ml dodaną do premiksu w efekcie końcowym daje różnicę 1mg/ml. Ja raczej szukałbym problemu gdzieś indziej niż w mocy gotowego produktu. Może się okazać że 30ml tego premiksu o mocy 0mg/ml też może być dla kolegi nie wapowalne.
Oczywiście mogę się mylić.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1882280
SuwMar pisze:Różnica między bazą 9mg/ml a 6mg/ml dodaną do premiksu w efekcie końcowym daje różnicę 1mg/ml. Ja raczej szukałbym problemu gdzieś indziej niż w mocy gotowego produktu.

Tak, tylko w tym konkretnym przypadku mały 1 mg daje w rzeczywistości różnicę 33%. Dla kogoś bardziej wyczulonego to może być sporo.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.