EPF
By Rearus
Bierz i powiesz mi jaka jest też szukam dobrej coli i ponoć mam dostęp nawet do takowej, ale jestem za leniwy żeby sprawdzić

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
By tehix
paliłem ostatnio pomarancze od nich 50/50 na melo 3 mini z 5% stezeniem i szału nie było smakowała jak hm sok pomarańczwy z kartonika typu caprio (taki rozcienczony) liczyłem coś w stylu cappy trochę się zawiodłem :\

@edit:
ups xd
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2018, 23:01 przez tehix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
tehix pisze:pilem ostatnio pomarancze od nich 50/50 na melo 3 mini z 5% stezeniem

Co Ty nie powiesz :wink: Myślałem, że liquidy się wapuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kabacina
Ja zawsze pisze ze wapczę ale chyba muszę zmienić na pomarańczę. Trochę jak snob hehe

Wysłane z mojego Redmi 4X

EDIT: źle przeczytałem, nie było tematu
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2018, 22:52 przez kabacina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By marki51
tehix pisze:pilem ostatnio pomarancze od nich 50/50 na melo 3 mini z 5% stezeniem i szału nie było smakowała jak hm sok pomarańczwy z kartonika typu caprio (taki rozcienczony) liczyłem coś w stylu cappy trochę się zawiodłem :\

A ja zrobiłem pomarańcze na 5% baza 50/50 i jest pychota. Najlepsza pomarańcza jaką wapowałem :lol: Na każdym parowniku smakuje trochę inaczej, ale wciąż świetnie.
By tehix
marki51 pisze:
tehix pisze:pilem ostatnio pomarancze od nich 50/50 na melo 3 mini z 5% stezeniem i szału nie było smakowała jak hm sok pomarańczwy z kartonika typu caprio (taki rozcienczony) liczyłem coś w stylu cappy trochę się zawiodłem :\

A ja zrobiłem pomarańcze na 5% baza 50/50 i jest pychota. Najlepsza pomarańcza jaką wapowałem :lol: Na każdym parowniku smakuje trochę inaczej, ale wciąż świetnie.

no kurde czytałem duzo o tej pomarańczy i sie napiłem z lekka a wyszła taka sobie no :\ pomarancze czuć no ale taka sobie przynajmniej w moim odczuciu
Awatar użytkownika
By devlin27
Siema
I jak cola, wapczył ktoś /jakieś opinie

Wysłane z mojego V3_Viper przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By roscislaw
Orzech laskowy... Mam jeszcze z poprzedniej dostawy, zamawiany był baaardzo dawno temu. Być może receptura była inna, bo zupełnie mi nie podszedł. Jednak dam mu jeszcze jedną szansę skoro tak chwalicie *SMOKEKING*

Różnie tu piszą o pomarańczy. Choć sam amatorem owocówek nie jestem, czasami dobiorę się do maminego epata i muszę przyznać, że ten aromat bardzo mi odpowiada - kojarzy mi się z "Vibovitem" dawnych lat :zakrecony

Rabarbar ma rzeczywiście bardzo ciekawy smak, jednak uwaga z proporcjami! - ja daję ~7kropel, czyli połowę tego co standardowo w przypadku innych aromatów 1000 smaków świata.

Jagoda, gruszka, arbuz - bez zmian. Mama nie narzeka, więc muszą być ok :-)
Awatar użytkownika
By Peter007
Limonka bardzo drapie w gardło. Nie mogę opanować kaszlu. Czysta baza albo zaprawiona innym aromatem niweluje te nieprzyjemne doznania.
Awatar użytkownika
By kabacina
A ja się przyznam że orzech laskowy mi nie podszedł. Może nie jest zły ale to zdecydowanie nie mój smak. Za to rabarbar... Owszem. Poza tym według mnie dobra jest szarlotka - ostatnio podchodzą mi takie cięższe aromaty. Polecam również spróbować truskawki. Smakuje niemalże identycznie jak strawberry ripe z najlepszego sklepu....

Wysłane z mojego Redmi 4X
By squiby
Tak na świeżo. Disiaj dotarła do mnie przesyłka. Zamowilem smaki: wanilia, pomarańcza, muffin, orzech laskowy, rabarbar, gruszka, szarlotka.
Miejcie świadomość, że recenzuje liquid po kilku godzinach od wymieszania.
Gruszka - spoko, fajny smaczek, nadaje sie do codziennego wapa... pewnie z czasem zyska na smaku.
Pomarańcza - mój faworyt najlepsze z tych co zamówiłem.
Rabarbar - mi nie podpasował. jakiś taki kwiatowy. słodki i mdły.
Muffin + orzech laskowy + vanilia - taki mix zrobilem i całkiem nieźle wyszło - proporcje na 10 ml bazy - 4 krople muffin, 4 kr. orzech i 2 kr. wanilia. pewnie proporcje zwieksze na korzyść muffin ale to był tylko test a smakuje ok.
Szarlotka - nie próbowałem. Uzupełnię info jak przetestuje.
Awatar użytkownika
By bulit73
squiby pisze:Miejcie świadomość, że recenzuje liquid po kilku godzinach od wymieszania.

Więc żadna to recenzja :wink: Żaden z tych aromatów nie "umieszaj i wapuj". Daj im swoje odstać i wtedy opisz.
By squiby
Zagadza się. Już teraz czuję różnicę. Np pomarańcza stała się tak intensywna że musze ją potraktować bazą. Innych jeszcze nie próbowałem. Zobaczę za jakis czas jak to wygląda i dam znać.
Awatar użytkownika
By macieq03
Znalazłem taką informację.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie 1000smakowswiata.pl
z kuponem rabatowym 6 %
Kod: GW18KA37
ważny do 28.02.2019

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By heosyam
Jakiś czas temu zakupiłem następujące aromaty:
Zabayone
Sernikowy
Oba oceniam na 5/10. Przeleżały jakiś miesiąc, oprócz koloru nic ze smakiem się nie zmieniło. Czuć jedynie jakiś miks słodyczy.
Awatar użytkownika
By Andys
Promocja Walentynkowa 8 % kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie na hasło:
WALENTYNKI

Kupon obowiązuje od 5.02 do 15.02. Zapraszamy
Awatar użytkownika
By Baryua
Próbował ktoś może aromatu Biała czekolada i mógłby podzielić się wrażeniami?
Awatar użytkownika
By Goldi
Z okazji zbliżającego się dnia Kobiet zapraszamy na zakupy z 8 % kuponem rabatowym na hasło 8 marca. Kupon jest do wykorzystania od 27 lutego do 9 marca.
Awatar użytkownika
By xacax
Wcześniej próbowałem świeżych, kilkudniowych mixów które już na starcie zwiastowały że będzie fajnie, ale teraz liquidy odstały 2 miesiące więc mogę coś naskrobać...

* malina - na litr samogonu poszła cała buteleczka 50ml - nieprzesłodzony, ma wyraz troszkę jakby ciemniejszy, nie powala soczystością, acz nie smakuje chemicznie. Po dłuższym leżakowaniu delikatnie gdzieś wysuwa mi się nutka jakby pestkowej goryczki. I tu mam delikatną wątpliwość... Bo wydaje się, że aromat mógłby pokazać więcej przy nieco większym stężeniu. Nie chodzi o fakt że jest słabo wyczuwalny - nic z tych rzeczy, wyczuwam po prostu potencjał tej brakującej soczystości, tylko nie potrafię określić czy to kwestia stężenia, natury delikatnego pestkowego tła czy umiaru słodkości tego aromatu.

* gruszka - ~35ml na litr. Stężenie wlane "na czuja" gdyż tak aromatycznie zapachniało z buteleczki. I wyszło całkiem fajnie. Gruszka słodka, acz nieprzesadnie. Soczysta, acz nieidealnie odwzorowująca owoc z drzewa. Dla mnie połączenie świeżości owocu, z nutą dosłodzonego soku. Jest lekka, przyjemna. Czy wapowałem lepsze? Tak. Ale nie w tym budżecie, a to co reprezentuje ten aromat jest zupełnie satysfakcjonujące.

Czeka jeszcze kaktus, szarlotka i czarna porzeczka.
Z nich robiłem tylko szybkie testowe, kilkudniowe mixy.
Czarna porzeczka jest extra wydajna, ale nie podejmuję się nawet wstępnej oceny smaku - dla mnie potrzebuje odstania.
Szarlotka nie urzekła mnie, za dużo ciasta za mało jabłek. Po kilku dniach nic się nie zmienia - zmieszam na odstanie z ciekawości, ale wydaje mi się, że niewiele to zmieni.
Kaktus. To jest dla mnie fenomen, nawet świeżo po zmieszaniu. Nic więcej nie napiszę - za mało go zamówiłem żeby móc ocenić odleżany liquid :lol:

Bazy 50/50. Ośrodek testowy -TGT2
By dwagiel
Kaktus po dłuższym czasie troszkę ciemnieje ale smaku nie zmienia. Dla mnie najlepszy.

Wysłane z mojego SGS-9
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Lepszy od Intake z top airflow

Jaki parownik jest lepszy od Intake rta na single[…]

Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Witam. Kilka lat temu... bodajże w 2013 roku, zaku[…]