EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By emperor666
#1867759
Witam! Niedawno w moim lokalnym sklepie natrafiłem na premixy polskiej produkcji marki Selfie Liquid, ktoś jeszcze się z nimi spotkał?

Obrazek

Przez bardzo w porządku cenę (około 18 zł za 50 ml bez bazy), postanowiłem że wypróbuje, i w sumie to nie jest aż tak źle.
Już przetestowałem parę smaków więc mogę się podzielić opinią

Testowane na parowniku GeekVape Blitzen, drut SS316 w claptonie, 0.2 ohm, około 60W
Liquid rozcieńczony bazą 50/50 18mg

Honey Melon - Na pierwszym planie czuć melona, który raczej ma posmak ogórka, jest bardzo słodki ale nie aż tak żeby to przeszkadzało. Miód bardzo lekko wyczuwalny w tle. Już zdążyłem wypalić 25ml i jeszcze mi się nie przepalił, i to zdecydowanie na plus. Trochę orzeźwiający.

4/5

Juicy Raspberry

Fajna malina, nie chemiczna, naturalna ale nie jakoś druzgocąco, też jest słodka ale nie aż tak jak Honey Melon.

3.5/5

Cool Mint

Co tu dużo mówić, mięta jak mięta. Nie jest bardzo mentholowa, ani słodka. Spoko, chociaż paliłem lepsze o tym smaku.

3.5/5
By Mangetsu
#1868295
W zeszłym tygodniu Selfie też przykuły moją uwagę, więc postanowiłam spróbować (ładne, kolorowe buteleczki i te sprawy, ech... ;) ). Przyznam, że smakują na razie super, nie wspominając, że za 50 ml premixu i 10 ml bazy zapłaciłam ok. 21 zł. Jakość do ceny mnie powaliła. Jak dotąd próbowałam Double Apple (świetny!), teraz testuję Wild Strawberry (bardzo słodki, może nie tak dobry jak Double Apple, ale też fajny) :)
By plastikk
#1868302
Peanut butter/Cookies - ciastka są ,masło orzechowe - słabe.3/5
Juicy Raspberry - jest ok jak na ta półkę cenową .4/5
Etykiety przykuwają wzrok.
Czas spróbować innych z serii.
By Keyleag
#1881610
Właśnie kupiłem premix od selfie aloe, cactus, lemon i smak jak najbardziej ok ale bardzo słodki.
By Maskota
#1881612
Też właśnie kończe butle malinowego. Smak słaby, taka raczej niedojrzała lekko kwaśna malina. Grzałke syfi masakrycznie.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cerber
#1890523
Kiedyś z przymusu kupiłem miodowe mango. Premix intensywny ale smak tragiczny i dziwnie drapie, do tego syfi grzałkę. Odradzam zakup 1/10
By Smiti86
#1905186
Witam. Jestem świeżym waperem, 4ty tydz dopiero. Korzystałem do tej pory z własnej roboty liquidu, który dał mi znajomy. Jednak w końcu przyszedł czas na pierwsze zakupy i wybór padł na selfie :). Spróbuję coś napisać, mimo iż koneserem i wytrawnym znawcą nie jestem. Więc na początku bałem się go troche, bo niska cena i myślę sobie przycebuliłem za mocno i bedzie niedobry. Ale nie. Na pierwszy ogień poszedł creamy cheesecake. I smakuje mi. Słodki, nie chemiczny, czuć nawet nutę sernika, lub sera takiego z pierogów z serem lub klusek leniwych. Daje temu premixowi mocne 4!
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.