EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By johhnyeng
#1880784
Cześć,

przewertepowałem chyba wszystkie możliwe fora w poszukiwaniu odpowiedzi na to, jaki aromat będzie smakował identycznie jak gumy miętowe Orbit. Chyba każdy kojarzy ten smak, lekko miętowe i słodkie na finiszu, no dla mnie bajka. Raz spróbowałem samogona z takim właśnie aromatem i się zakochałem, tylko to było dawno i już nikt nie pamięta jakiej firmy to był aromat.

Dlatego też proszę Was - drodzy forumowicze - o podpowiedź jaka obecnie operujaca na rynku firma ma w swojej ofercie aromatu o takim smak? Dodałem - "obecnie", ponieważ jest dużo firm, których produkty sa już nie do dostania, jak Mint od Atmos Lab, który w okolicach 2013 roku był polecany jako właśnie smak takiej gumy. Aktualnie niedostępny w całej sieci.

Tylko prosiłbym o sprawdzone już produkty, bo jednak nie chciałbym mieć w kolekcji kolejnego aromatu mięty, która smakuje jak wszystkie inne.
By johhnyeng
#1880830
Spokojnie Janusz.

Tak, sprawdzałem linki, nie da się kupić z tego jakże mało wiraygodnego sklepu. A odpowiadajac na twoje drugie pytanie - tak właśnie działa dostawa, fun fact - cały świat korzysta z takich usług. Zakoczyłem cie? ;)

Prosiłbym o propozycje, które sa ogólnodostępne, a nie noname z marketingu szeptanego.
Awatar użytkownika
By devlin27
#1880954
Maskota pisze:Tutaj takiej usługi nie znajdziesz, i za chamstwo porady już raczej też nie uzyskasz. Chcesz na gotowo to idź do restauracji, tutaj wszyscy kelnerzy stracili etat

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Pojechane

Wysłane z mojego V3_Viper przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.