EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By bambus212
#1880484
Witam.
Co myślicie o takim 14 letnim waperze czyli o mnie. Wapuje głównie 0mg. Czy uważacie że jestem patologią czy coś takiego? Wiem że na forum mogą wypowiadać się tylko osoby 18+ Ale bardzo mnie to ciekawi.
By Maskota
#1880489
Myślimy że wylecisz stąd z hukiem;D i nawet nie będziemy pytać czy mama wie że palisz

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1880503
Powiedziałbym Ci po swojemu kim jesteś ale nasza Kochana Kierowniczka znów wyśle mnie na urlop bezpłatny

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
A to że przeczytałeś jak sie poprawnie wysławiać na tym forum, nie podtrzymuje twojej racji bytu tutaj:D
Awatar użytkownika
By Timi
#1880507
@bambus212
Szanuję Twoją bezpośredniość, pomysł na pytanie i styl, w którym go zadałeś.
Szczerze, to nawet wywołałeś u mnie uśmiech sympatii.
Jednak na tym forum obowiązuje odgórnie ustalony regulamin, a w całej Polsce przepisy prawa, a te stanowią jednoznacznie o wapujących, czy palących dzieciach.
Z drugiej strony gdy widzę dzieciaka puszczającego chmurkę, bez względu na to czy analogową, czy nie, mam jednoznaczne skojarzenia z patologią.
Awatar użytkownika
By gregg
#1880515
Dla mnie patologią LVL HIGH są rodzice, którzy wiedzą / domyślają się, że gówniak pali / wapuje i go ujarzmić nie potrafią / nie próbują.
Awatar użytkownika
By gregg
#1880518
bambus212 pisze:Wszystko dobrze schowane :)

Taaa, do czasu. Nie dziś, to jutro się wyda i Cię zaniosą do okna życia :-|
By Maskota
#1880521
Zaimponowałeś chociaż małej części kolegów? Bo pewnie ta mądrzejsza część to sie z ciebie smieje

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1880522
Już się nie posrajcie przypadkiem, wszyscy święci się znaleźli.
Awatar użytkownika
By Timi
#1880524
@bambus212
Ciekaw jestem czego oczekiwałeś rejestrując się tutaj i pisząc ten post?
Na razie wygląda, że masz z kolegami ubaw z wapniaków, bo wydaje Ci się, że im podnosisz ciśnienie.
W mojej ocenie nic z tych rzeczy. Nuda dziś na forum panuje, a Ty sam z siebie dajesz rozrywkę.
Cienką i płytką, bo na poziomie gimbazy, ale na bezrybiu... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1880526
bambus212 pisze:Witam.
Czy uważacie że jestem patologią czy coś takiego? Wiem że na forum mogą wypowiadać się tylko osoby 18+ Ale bardzo mnie to ciekawi.


No to jak takiś ciekawy, to dla mnie - w przeciwieństwie do większości przedmówców - jednak "coś takiego". Bo prawdziwej patologii to jeszcze na oczy nie widziałeś. Inaczej to słowo by się tu nie pojawiło.
BTW - w języku polskim słowa: "patologia" i "głupota" nie są bliskoznacznymi.
By Maskota
#1880527
Rozrywke pomieszaną z politowaniem dla jego "mądrości". Chcesz zrobić coś dla siebie to zacznij uprawiać jakiś sport boś pewnie cienki jak większość twoich dorosłych rówieśników popylających po dzielni z modem wciśniętym w kieszeń ciasnych rurek. Zamiast pchać się w nałóg...

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1880528
bambus212 pisze:Tak się tylko pytam chciałem poznać opinię starszych osób ;)

Dobra, dobra... :lol:
Jak dla mnie możesz robić ze swoim życiem co chcesz i na co pozwalają lub "nie widzą" rodzice.
Takie postawy nigdy nie wychodzą na dobre, ale sprzątacze i inni pracownicy najniższego szczebla są w społeczeństwie bardzo potrzebni. Więc działaj :wink:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2019, 18:49 przez Timi, łącznie zmieniany 1 raz.
By bambus212
#1880530
haha dzięki jak będzie kiedyś potrzebował sprzątaczki to wiesz do kogo pisać :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880531
Chroni się młodzież od złego które nastąpi nieuchronnie w wieku w jakim sam z siebie teraźniejszym będziesz się śmiał. Nauka ma to do siebie że potrzebuje wolności. Za tą wolność ciężko zapłacisz. Palisz czy nie palisz to na podatkach bzykani są wszyscy.
Awatar użytkownika
By Timi
#1880533
bambus212 pisze:haha dzięki jak będzie kiedyś potrzebował sprzątaczki to wiesz do kogo pisać :)

To płeć też chcesz zmieniać? *BOJE SIE*

A na poważniej, to dymek w wieku 14 lat, a zaraz po nim prawdziwy pod winko. Potem drineczki, trawka i w wieku dwudziestukilku lat mamy wrak intelektualny odczuwający radość z życia jedynie po ciężkim towarze.
By bambus212
#1880535
Czas wszystko pokaże. Mogę wiedzieć w jakim wieku ty sięgnąłeś po pierwszego papierosa?
By Maskota
#1880536
Ale najważniejsze że wcześnoe stał sie dorosły

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1880537
bambus212 pisze:Czas wszystko pokaże. Mogę wiedzieć w jakim wieku ty sięgnąłeś po pierwszego papierosa?

Na studiach i była to jedna z głupszych rzeczy jakie w życiu zrobiłem.
By Krasnal45
#1880541
Chłopaku, nie idź tą drogą. Posłuchaj starszych, dorosłych ludzi którzy mogli być Twoimi ojcami, ba, niektórzy nawet dziadkami. Nie życzymy Ci źle. Widzę, że w pewnym sensie jesteś mądry i nawet naszą tu maskotką mógłbyś zostać ale....... To jest forum 18+ i nie wolno nam łamać obowiązującego prawa.
By Maskota
#1880543
Ej ej Krasnalu, maskotka to jachce być

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1880544
Maskota pisze:Ej ej Krasnalu, maskotka to jachce być

Oj, nie wiem czy byłoby Ci tak fajnie jakby każdy przytulał i brał do łóżka :lol: :lol: :lol:
By bambus212
#1880546
Dziękuję za wasze wszystkie opinie których mi udzieliliście :D . Napewno daliście mi wszyscy dużo do myślenia. Wszystkich oczywiście pozdrawiam.
By Maskota
#1880547
Hahaha, o braniu do łóżka nie ma mowy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1880549
Maskota pisze:Hahaha, o braniu do łóżka nie ma mowy

To nie masz szans na forumową maskotkę :lol:
By Maskota
#1880550
Krasnal45 pisze:@Maskota Ty to stara dupa jesteś
Oj tam zaraz stara, pełnoletnia

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Timi pisze:
Maskota pisze:Hahaha, o braniu do łóżka nie ma mowy

To nie masz szans na forumową maskotkę
to to to ja sie wycofuje
Ostatnio zmieniony 30 sty 2019, 19:18 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1880551
bambus212 pisze:Dziękuję za wasze wszystkie opinie których mi udzieliliście :D . Napewno daliście mi wszyscy dużo do myślenia. Wszystkich oczywiście pozdrawiam.

Oby dotarło choć trochę *GOOD*
By Baryua
#1880556
Autora wątku czuć wyraźnie chmurą z liquidu o smaku "trolling" *SMOKEKING* :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1880557
I na tym zakończymy już dyskusję. Pożegnamy chłopca i będziemy wspominać miło.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.