EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Maskota
#1880320
Nie możesz nie tylko dlatego że jest ograniczenie do 10ml gotowego płynu ale również dlatego że zapewne nie masz do tego wymaganych pozwoleń

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880323
Zapomnij o litrowych płynach z nikotyną. W handlu możesz posiadać tylko 10 ml opakowania z maksymalną zawartością 20mg nikotyny i jej soli. Do tego nie potrzeba żadnych pozwoleń za wyjątkiem prowadzenia działalności gospodarczej.
By barreloflaughs
#1880325
Znalazłem cytuję:

"płyn zawierający nikotynę był wprowadzany do obrotu wyłącznie w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach
zapasowych, których pojemność nie przekracza 10 ml, a w przypadku papierosów elektronicznych jednorazowego
użytku lub kartridżach jednorazowych pojemność kartridży jednorazowych lub zbiorniczków nie przekracza 2 ml"

Mam jeszcze 2 pytania. Dziękuję za szybką pomoc ;)
Jeśli chcę zamówić 1l butlę liquidu ( z aromy ) to:
- Mogę to przelać do mniejszych buteleczek ?
- Kupić dla siebie ?

Znacie może jakąś hurtownie ( Olsztyn) ?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2019, 20:42 przez barreloflaughs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880328
Nie! Zakaz w PL mówi też o braku możliwości zakupów za pośrednictwem internetu (na odległość). Trzymaj się regulaminu i i nie linkuj do sklepów EIN.
Awatar użytkownika
By miron52
#1880329
PucH2 pisze:Nie! Zakaz w PL mówi też o braku możliwości zakupów za pośrednictwem internetu (na odległość). Trzymaj się regulaminu i i nie linkuj do sklepów EIN.

Puszku, zakazy nie dotyczą prowadzących działalność.
By Maskota
#1880332
PucH2 pisze:Zapomnij o litrowych płynach z nikotyną. W handlu możesz posiadać tylko 10 ml opakowania z maksymalną zawartością 20mg nikotyny i jej soli. Do tego nie potrzeba żadnych pozwoleń za wyjątkiem prowadzenia działalności gospodarczej.
Autor napisał o litrowych pojemnikach więc pomyślalem o samogonie.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Nie możesz kupować dowolnej wielkości opakowań z liquidem, nawet jeśli ktoś oferował by Ci takowy w beczkach i rozlewać ich poprostu do mniejszych opakowań. Musisz mieć odpowiednią do tego celu działalność, i nie wystarczy sam sklep
By barreloflaughs
#1880337
Prowadzę działalność z pozwoleniem na wyroby z nikotyną. Znalazłem sklep w który jest możliwość kupna butelki 1l liquidu. Ponawiam pytania :)

Jeśli chcę zamówić 1l butlę liquidu ( z aromy ) to:
- Mogę to przelać do mniejszych buteleczek ?
- Kupić dla siebie ?

Znacie może jakąś hurtownie ( Olsztyn) ?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.