EPF
Co z czym i jak mieszać.
By erol
#1880033
Aktualnie wapuję kupne P1 Gentleman oraz BM M. Chciałbym zacząć sam mieszać. Ale co zmieszać, żeby dostać smaki podobne do tych które wapuję? Z owocowymi sprawa jest prosta, ale te, które wapuję to w zasadzie ani owocowe ani tytoniówki
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880034
Zlewki Panie, zlewki.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1880036
erol pisze:Aktualnie wapuję kupne P1 Gentleman oraz BM M. Chciałbym zacząć sam mieszać. Ale co zmieszać, żeby dostać smaki podobne do tych które wapuję? Z owocowymi sprawa jest prosta, ale te, które wapuję to w zasadzie ani owocowe ani tytoniówki


Uczyli cię w szkole że pytania muszą zawierać konkretne informacje by osoba odpowiadająca wiedziała do czego sie ustosunkować? no to do dzieła.
By erol
#1880045
Czego konkretnie nie rozumiesz w moim pytaniu? Nie jesteśmy w podstawówce, żeby w podpunktach wypisywać i rysować na grafach co autor miał na myśli.
Ale specjalnie dla ciebie zadam proste pytanie, może będzie ci łatwiej - jakie aromaty w przybliżeniu dadzą smak liquidów, o które pytałem?
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1880047
wertjacek pisze:widocznie jestesmy w podstawowce.Pytasz co zrobić by otrzymać smaki jakie dotychczas używaleś ale nie raczysz napisać jakie to smaki.Powodzenia

Nieokreślone :mrgreen:
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1880048
Dobra,żeby nie było
Popatrzylem sobie co to za liquidy,ciężko na stronie cokolwiek znaleść w szczegółach tych liquidów.Oba wygladają mi na tytoniowe.Moja propozycja? Maiart i smak "cyfry 3"
By erol
#1880053
No właśnie to taki tytoń-nie tytoń. Gentleman jest zbliżony do analogów bez smakowych naleciałości. Myślałem, że ktoś to "jarał" to podpowie. Spróbuje z tymi cyframi trzema. Podziękować
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.