EPF
Co z czym i jak mieszać.
By xkubanx
#1879471
Tam można tylko shoty a ja myślałem o większych ilościach no i nie ukrywam tam tanio nie jest. Najbardziej zależało by mi na mocy 36mg/ml. Macie jakieś źródełko?
By xkubanx
#1879474
Czyli w polszy nie da rady mocniejszej no okej rozumiem. A jeszcze takie pytanie jeżeli mam 1l glicerolu i 1l gliceryny i chce zrobić lq o mocy 3 na bazie 50/50 PGVG to ile nikotyny jakiej mocy muszę dodać? Jestem zielony pierwszy raz będę robił i nie za bardzo ogarniam ten kaukulator co jest na necie.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1879477
Tak na początek.Nie zaczynaj rozrabiania od tak dużych ilości płynu.
Skoncentruj sie na 50-100ml bazy i do tego nikotyny.Reszte przechowuj i rozrabiaj kiedy jest potrzeba.
By xkubanx
#1879479
Wiadomo nie zrobię odrazu z wszystkiego ale kupując taka ilość dobra cena wychodzi. A wy robiąc kupujecie shoty z neta czy jakieś większe ilości bo tanio gdzies są?
By Staszek.S
#1879486
xkubanx pisze:Czyli w polszy nie da rady mocniejszej no okej rozumiem. A jeszcze takie pytanie jeżeli mam 1l glicerolu i 1l gliceryny i chce zrobić lq o mocy 3 na bazie 50/50 PGVG to ile nikotyny jakiej mocy muszę dodać? Jestem zielony pierwszy raz będę robił i nie za bardzo ogarniam ten kaukulator co jest na necie.


Po 1 - jeśli masz 1L glicerolu i 1L gliceryny a chcesz zrobić bazę 50/50 to musisz do tego dokupić jeszcze 2L glikolu...
po 2 - wpisz w google ustawa TPD - i nagle to co wolno i czego nie wolno stanie się jasne...
po 3 - nie zadałeś sobie nawet odrobiny trudu by cos przeczytaćna ten temat, lub przypomnieć sobie materiał z matematyki z klasy 6 podstawówki... choć mam wrażenie że ta 6 klasa to raczej niezbyt dawno była, co prowadzi do kolejnego wniosku - forum jest dla osób pełnoletnich, które szukają pomocy w pozbyciu się nałogu nikotynowego)

Wybacz sceptycyzm
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1879488
Staszek.S pisze:
Po 1 - jeśli masz 1L glicerolu i 1L gliceryny a chcesz zrobić bazę 50/50 to musisz do tego dokupić jeszcze 2L glikolu...


on nie ma glicerolu tylko glikol (nazwy pomylił).W pierwszym poście podał linka.
By Staszek.S
#1879489
Widze przecież... :) Ale myli pojęcia i pisze o glicerolu... Szanujmy troszkę poziom forum,a poza tym z takim podejściem to jak zacznie mieszać to HGW co mu wyjdzie...może nitro gliceryna...:) Albo się otruje, albo coś... Muszę na prawde wyjaśniać dlaczego do tego tematu trzeba z głową podchodzić ?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1879515
xkubanx pisze:Czyli w polszy nie da rady mocniejszej.

Przecież nikt nie napisał, że się nie da :)
By xkubanx
#1879520
No to z jakiego źródła można legalnie kupić bazę nikotynową/koncentrat w dobrej cenie? Czy jedyną opcją jest kupno bazy z edyma? No bo tak jeżeli kupię to: https://allegro.pl/gliceryna-roslinna-g ... EDEGX2oGl8 i zmieszam dodam jakis aromacik z earoma np: https://e-aromashop.com/just-berries-ko ... -1458.html to pozostaje mi dodać bazę nikotynową tak?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1879567
Może zaczniesz czytać forum a nie tylko pytać :wink:
bazy-i-aromaty-f501.html
By Staszek.S
#1879570
xkubanx pisze:Dziękuję
A co do aromacików może jakieś konkretne polecacie?


Nie bo po 1 - osobiście nie cierpie takiego zdrabniania... aromaciki, modziki, atomizerki... może jeszcze ziemniaczki i kotleciki ?? brrr w której klasie Ty jestes ??:)
PO 2 - nie wiemy co lubisz... A na forum masz cały dział na ten temat... Ja np uwielbiam RY4 (słodka tytoniówka) i Monster Cookie (też słodziak ale wieloskładnikowy), ale są one obrzydliwie słodko lepkie tak, że no moja wapująca żona omija moje butelki z daleka... Jej muszę mieszać miętę z cytryną...
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1879623
do Staszek S.

kup gotowy aromat lemon mint w ESW . jak go rozrobisz to sie zdziwisz jaki dobry.
ja go od roku uzywam , z malymi przewami na mango.

dawkowanie jakie stosuje to 50 kropli na 50 ml bazy ( 70pg/30vg lub 50/50 )
By Staszek.S
#1879624
Heh nie da rady...Po 1 esw bojkotuje z pobudek ideologicznych...:) A po 2 to jest cytryna z 'kropelka mięty, już dobrana i zaakceptowana...Nie ma sensu wymyślać kola po raz drugi :)
A z tego co piszesz to dajesz około 2.5% aromatu...mało trochę...:)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1879626
Staszek.S pisze:Po 1 esw bojkotuje z pobudek ideologicznych...:)

*GOOD*
Za to co zrobili z EIN w PL, żaden szanujący się waper u nich nie kupuje :wink:
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1879653
tylko ze te z ESW to koncentraty
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1879657
bojkot bojkotem ale fakt jest taki że kolega @macieksobie ma rację,tak wydajnego i smacznego aromatu nie uświadczyłem w żadnych nie bojkotowanych sklepach .Ja z niego czasami korzystam choć przyznam nie często bo jestem deserowy.
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1879658
Oni maja jeszcze kilka dobrych i wydajnych koncentratów , np. czarna porzeczka, wiśnia , malina ( te próbowałem )
@wertjacek spróbuj coś takiego : 50 ml baza + 50 kropli czarna porzeczka , odstawić na 10 dni . po 10 dniach dodać lemon mint 50 kropli. odstawić na 5-10 dni . wychodzi smak gum airvawes.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.