EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1813064
Witam,

zostawię tylko info. Kupiłem dzisiaj FF w ESW ;o
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813068
Piottrr pisze:Witam,

zostawię tylko info. Kupiłem dzisiaj FF w ESW ;o

Chyba FF Orginal, a to nie to samo. Właśnie tak mogą handlowcy robić Was w buraka a nikt się nie zorientuje.
By Math13
#1813494
O dziwo ale w większości ESW mają Oryginal i Cotton Blend.
Ale nie dziwne, że w żadnym nie potrafią wyjaśnić jaka jest pomiędzy nimi różnica. ☺
Awatar użytkownika
By bulit73
#1813550
Math13 pisze:Ale nie dziwne, że w żadnym nie potrafią wyjaśnić jaka jest pomiędzy nimi różnica. ☺


Dla nich jest brązowa i niebieska :D
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813552
Różne kolory, bo z różnych dostaw.
By Tutejszy
#1833078
Fiber Freaks Original no 2 jest jeszcze w Ismoking. Ale lepiej wcześniej zadzwonić aby się upewnić.
Awatar użytkownika
By Vause
#1878809
A czy ktoś miał może przyjemność spróbować waty dostępnej w dymie pod nazwą Fiber N'Cotton?
Właśnie przed chwilą dostałam ją przez pomyłkę, po tylu latach na muji zdecydowałam się spróbować tej słynnej bekonowej waty, a sprzedawca musiał się pomylić i zapakował mi właśnie wyżej wymienioną.
Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885375
Vause pisze:A czy ktoś miał może przyjemność spróbować waty dostępnej w dymie pod nazwą Fiber N'Cotton?
Właśnie przed chwilą dostałam ją przez pomyłkę, po tylu latach na muji zdecydowałam się spróbować tej słynnej bekonowej waty, a sprzedawca musiał się pomylić i zapakował mi właśnie wyżej wymienioną.
Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Dostałem informację, że jest to produkt stworzony przez tego samego gościa.
http://fiberncotton.com/
Stworzony przez Mahood Gufu, byłego twórcę Fibre Freaks (zamknięty w 2017 roku) we współpracy z Phileas Cloud, Fibre n'Cotton oferuje najbardziej zaawansowany materiał pochłaniający wilgoć! Drobno nastrojona mieszanka oczyszczonej bawełny i włókien celulozowych do zastosowań spożywczych, obie wybrane ze względu na ich unikalne cechy
Awatar użytkownika
By jackas50
#1885383
Vause pisze:Zamontowałam, fakturą przypomina mi Fiber Freaks i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Mogła byś powiedzieć,czy zawartość opakowania jest taka jak "starego" FF,czyli w płatkach i czy faktura bardziej przypomina FF nr1,czy 2.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885398
jackas50 pisze:Mogła byś powiedzieć,czy zawartość opakowania jest taka jak "starego" FF,czyli w płatkach

Patrząc na opakowanie i sama watę, to nie są płatki. Stawiam na No1 Original, 16 Strips.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1886081
Zakupiłem Fiber N' Cotton. W dotyku i konsystencji przypomina FF Originals No1 (strips). Zobaczymy jak będzie się sprawować podczas wapowania.
Awatar użytkownika
By yetisize
#1897000
Original mi się skończył, zacząłem jakiś miesiąc temu używać Fiber N'Cotton.
To mieszanka celulozy z bawełną więc trochę pachnie, ale zapach na płyn się praktycznie nie przenosi.
Wymienianie trudniejsze, tnąc płatek uzyskiwałem za każdym razem idealnie taką samą ilość.
Przenoszenie płynu fantastyczne.
Jest może nie idealnie, ale bardzo dobrze. Godny następca. Ciekawe kiedy przestaną produkować...
By vag1sell
#1908430
ff używałem szczerze? taka średnia do kylin m. demon killer teraz mam i wydaje się lepsza. bekon przereklamowany jakby
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.