EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By DanielloCoelho
#1878500
Witam, mam problem dzisiaj kupiłem boxa dokładniej MKL 200 od think vape. Sprzęt jest z wystawy ze sklepu stacjonarnego, działa tak jak powinien lecz nie moge go wyłączyć. Gdy klikam 5x aby go włączyć wszystko działa tak jak powinno, ale gdy klikam 5x żeby go wyłączyć wyświetla mi sie komunikat, że go zablokowałem „locked click 5x” nie mam pojęcia jak moge go wyłączyć lub jak moge zdjąć blokade by klikając 5x mod się wyłączył. Proszę o pomoc z góry dziękuje
By Dzwonu
#1878509
A po co chcesz go wyłączać za każdym razem. Przecież od tego jest pięcioklik,nie zaoszczędzisz energii wyłączając go za każdym razem.U mnie żadnym zasilaniu nie ma takiej opcji żeby z poziomu menu wyłączyć całkowicie,chyba, że wyjmę akumulator.
By DanielloCoelho
#1878515
Jak przykładowo jestem w pracy i nie moge go używać w danym momencie przez jakiś odcinek czasu to po co ma być włączony? I wtedy żeby go wyłączyć musze wyjąć akumulatory
By Dzwonu
#1878543
Ale od tego jest wygaszacz ekranu, że jak kończysz wapować to ekran sam przechodzi w tryb uśpienia.A jak sprawdzasz godzinę na telefonie to też go za każdym razem włączasz i wyłączasz ?.
By DanielloCoelho
#1878551
Nie, ale nie wiem po co mam mieć włączony sprzęt jeśli wiem, że przez pół dnia nie bede go używał. A i tak będę wdzięczny chociażby za linka gdzie będę mógł pobrać jakąś aktualizacje bo nie moge nic znaleźć
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1878552
Nie wszystkie boxy mają funkcję wyłączenia, niektóre zamiast tego mają uśpienie.
By Staszek.S
#1878606
Niektóre Smoki też tak mają że 5xklik włączasz, ale później 5xklik blokuje i odblokowuje moda... Wyłączanie w takim przypadku jest w menu / settings - poszukaj :)
By DanielloCoelho
#1878608
Niestwty nie, w ustawieniach mam jedynie zmiany trybów na power, ss , Ti itd. Nic innego nie ma. Przydałaby mi sie strona z której mogę pobrać aktualizacje
By DanielloCoelho
#1878620
Bardzo dziękuje za pomoc, jeszcze jakby ktoś wiedział jak mi pomóc z tym ekranem żeby troche go przyciemnić pod komputerem
By DanielloCoelho
#1878627
Czyli Ss? Nie wiem szczerze mówiąc jaką mam grzałke bo nie ma na niej żadnego oznaczenia ale mam smoka tfv12 0.4 grzałka. Więc nie wiem czy jest sens żebym zmieniał na ss
By Staszek.S
#1878628
O Jezu...:) 'stealth' czyli niewidoczny :) - Jak myśliwiec dla radarów :)
Włączasz taki tryb, możesz wapować ale ekran nie świeci (a chciałeś przyciemnić przed kompem)...:)

A na SS (czyli na grzałkę ze stali) warto zmienić tylku musiał bys mieć bazę rba do tego smoka i samemu grzałeczkę założyć :) Szczerze polecam :) Na fabrycznej nie ustawiaj SS.
By Staszek.S
#1878630
Tak: :)
Power on/off: Click the fire button 5 times within 3 seconds, the device will power on with "Think Vape" logo.

Locked mode: While unlocked, Pressing the fire 5 times within 3 seconds, the device will locked with "LOCKED CLICK 5x" logo.

Stealth mode: While locked, holding the fire and the down buttons simultaneously for 5 seconds will switch to stealth mode. In this mode the display is off. It will still show error and lock message. To switch back to normal display mode, hold down the fire and the down buttons simultaneously for 5 seconds.

Key locked mode: Holding both the up and down buttons simultaneously for two seconds will enter Key locked mode, you can unlock the key by the same way.

Shift between VW/TC modes: Pressing the fire button 5 times, the device will directly enter VW mode. You can adjust the output wattage from 5W to 200W by pressing up or down button. In this mode, clicking the fire button 3 times within 2 seconds will lead you to change mode from "POWER" "Ti" "Ni" "SS". In TC mode, you can adjust temperature from 100℃ to 300℃ or 200℉ to 600℉.

Charging: You can take out the lithium-batteries from the device and then charge the cells. Moreover, it can also be charged via USB cable.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.