EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By kol.tom
#1878171
witam , mam pytanie ile powinna trzymać bateria w ijust3 . Z parownikem ello Duro i grzałką 0.2 starcza mi na wapowanie około 12- 14 ml liqidu , to jest około 4 godzin pracy . proszę o odpowiedź czy to normalne czy mam jakąś wadliwa baterie . pozdrawiam
By Vapeoasis
#1878179
Też mam ijust 3 i w sumie przy grzalce 0,2 przy spokojnym paleniu z przerwami 13-14 godzin starcza.
Przy intensywnym za długo nie potrzyma, trzeba ladowac w ciagu dnia... i strasznie liquid bierze.
Także jest to trochę irytujące, poprzedni sprzęt cały dzień paliłem ile fabryka pozwoli kolo godziny 12 w nocy do ladowania dopiero szedł.
By Dzwonu
#1878220
Jak to jest możliwe, że iJust 3 z wbudowanym akumulatorem 3000mAh oraz grzałką 0,2 wystarcza na odparowanie 12-14 lub 10-12 ml liquidu ?. Mi w Tesli wye 85w z LG HG2 oraz grzałką 0,7 i 15-17 W wystarcza na 7-8 ml. A przecież iJust 3 wali z akumulatora naładowanego na max ile fabryka dała. Bez kitu nie mam tego wynalazku,ale to chyba jakaś nie znana mi obca technologia. Nie wydaje mi się żeby tyle z niego można odparować.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1878225
Dzwonu pisze:Jak to jest możliwe, że iJust 3 z wbudowanym akumulatorem 3000mAh oraz grzałką 0,2 wystarcza na odparowanie 12-14 lub 10-12 ml liquidu ?. Mi w Tesli wye 85w z LG HG2 oraz grzałką 0,7 i 15-17 W wystarcza na 7-8 ml. A przecież iJust 3 wali z akumulatora naładowanego na max ile fabryka dała. Bez kitu nie mam tego wynalazku,ale to chyba jakaś nie znana mi obca technologia. Nie wydaje mi się żeby tyle z niego można odparować.

Przy tylu W jest to możliwe,powiedziałbym norma,ustaw sobie 27-30W a zobaczysz jak twoja tesla staje się nie znaną ci obcą technologią :)
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1878231
Dzwonu pisze:Bez kitu nie mam tego wynalazku,ale to chyba jakaś nie znana mi obca technologia. Nie wydaje mi się żeby tyle z niego można odparować.


Dlatego, że go nie znasz, to tylko Ci się wydaje ;) Nie testowałem co prawda trójki, ale czasem w porywach ułańskiej fantazji odpalam swojego ijusta s. Zwapowanie na nim 3-4 baniaków (4ml pojemności) na jednym ładowaniu nie stanowi najmniejszego problemu. Na grzałce 0,18, bo na 0,4 czy 0,5 da się spokojnie więcej.
Trójka ma zdaje się ograniczenie do 50 W, wersja "s" takiego ograniczenia nie ma i z tego co kiedyś liczyłem potrafi przy pełnym naładowaniu rzucić na grzałkę ponad 80 W.
By Vapeoasis
#1878243
To fakt ijust 3 w ciagu dnia wciagnie 13-14ml liquidu. Sama pojemność to 6,5ml zbiornika.. w ciagu dnia spokojnie zalewam 2 razy co sumuje 13ml.
Dużo zależy od tego kto jak pali. Jak ktoś chce czerpać 100% z urzędzenia to wiadomo, że bateria szybciej będzie padała, myślę, że max 8 godzin intensywnego palenia oczywiście z przerwami. Na spokojnie jak nie rozgrzewamy do czerwonosci to 12-14 godzin starczy. Czyli na cały dzień akurat. No niestety trzeba wybierać, czy walimy ile fabryka dala i ladujemy w ciagu dnia czy palimy spokojniej i wystarcza na cały dzien. :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1878247
Vapeoasis pisze:Dużo zależy od tego kto jak pali.

Paliłeś to analogi. W EIN wapujemy, inhalujemy :wink:
page/leksykon
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.