EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Staszek.S
Hej,
Szukam nowego moda, wyłącznie pod TC (SS).
Póki co używam Smoka GX2/4 , GX350 i Whismeca 2/3.
Niestety każdy z nich inaczej chyba na TC rozwiązane, gdyż ten sam parownik, podpięty pod inne zasilanie smaczy zupełnie inaczej...
Z parowników posiadam Limitless rdta+, Griffin 25 i tfv8
Liquidy używam mocno glicerynowe samogony, tytoniowo karmelowe, około 3mg nikotyny (a więc gęste)
Szukam jakiegoś sensownego, nie za dużego moda na min 2 baterie z dobrą implementacją TC.
Myślałem o Paranormal 250c ale...no właśnie...Czy warto? Czy są lepsze / lub o podobnych możliwościach ale tańsze?
Nie muszę mieć tryliona opcji w kompie do konfiguracji - ma być smaczne i powtarzalne TC.
Na jakie chipsety poza DNA i YiHi jeszcze warto patrzyć ?
Awatar użytkownika
By PucH2
Na dobrych elektronikach występuje to samo mimo zapewnień że jest inaczej. Co box to inne wrażenia smakowe. Subtelne ale są.
By dwagiel
Zdecydowanie Dicodes. Różne urządzenia przerobiłem i dla mnie to działało najbardziej stabilnie. Choć cena zniechęcić może.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
By PucH2
Stabilnie TC w tej chwili działa na wszystkim polecanym.
Awatar użytkownika
By PucH2
Coś z stajni liska, dna, YiHi. Gwarantuje to powtarzalność w tej samej grupie producenta jednej linii boxa, i niewielkie odstępstwa pomiędzy liniami mimo tych samych ustawień. Tu stawia się już na funkcjonalność, wygląd i niezawodność poszczególnych boxów, no i za to płaci.
W budżetowych boxach też nie jest źle, tylko tam nie uświadczysz zapamiętania ustawień dla wielu setupów i rodzajów drutu. W ramach jednego drutu tragedii nie ma.
Awatar użytkownika
By Timi
@Staszek.S
Jakbym miał dziś kupować następnego boxa, to byłby to trzeci Pico, trzeci Aegis lub drugi HC VT75.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Jak ma być porządnie to dicodes, yihi ( ale sx mini, a nie ipv), gene, Dna.
By Staszek.S
A DNA ? Duża różnica jest pomiędzy DNA166 a DNA250c ? Myślę rzecz jasna nad Paranormalem... Pancerny i się mi podoba... W cenie prawie różnicy nie ma... A w funkcjach poza kolorkiem na lcd ?
Awatar użytkownika
By mario132
Jak nie ma różnicy w cenie wielkiej to bym wziął 250C. W sumie dzisiaj po niego jade :)
Awatar użytkownika
By mario132
166 nie ma replay, no chyba że dostał w aktualizacji ale na forum evolv nic nie wyczytałem na ten temat. Z tego co wiem 250c i 75C mają replay.
By Staszek.S
Aby aktualizacja była... kupiłem póki co forumowego VT75 nano...
Maleńkie to, na dna75 (bez c)... Cudeńko...
Ogarnąłem excribe mniej więcej...
Jedyne zastrzeżenie jakie mam tozużycie 2 w pełni naładowanych VTC5a dziennie...
Skubany prąd wciąga jak nie wiem...
No i mam lekki problem z setupem...
Z zasady używam TC i drutów SS... ale zachciało mi się spróbować tak polecanego tytanu...
No i klops... Do dyspozycji miałem Griffina i Exo. Z grzałkami celowałem w okolice 0,5-0,7 ohm..
Czy w dualu czy w singlu, na obu parownikach masakra.. chmura nawet jest ale smaku zero...
Spróbowałem też podobnego builda do Griffina jaki zazwyczaj robię z SS - 2 grzałki, po 6-7 zwojów, 3mm średnicy, Ten sam liquid...
Na SS smaczek mega intensywny,słodki że aż lepki, na Ti nic... chmurka i tyle... smaku żadnego...
Drut Ti jaki mam to UD 0,3mm...
Podpowiedzcie jakiś setup z Ti pod mój nowy modzik (a więc pod max 20W aby baterii starczyło) a drugi bez ograniczeń mocowych...bo nie wierzę że wszyscy którzy polecają tytan ze względu na smak to kłamią...:)
Póki co wsadziłem do Exo pojedyncza grzałeczkę ze zwykłego drutu SS 28GA bez wodotrysków, 6 zwoi, średnica 3mm... Wyszło coś około pół ohm, 20 W (w TC) i jest zadowalająco... Ale ja chcę lepiej :)
Nowe zasilanie - jakie?

Czołem. Istick Eleaf 20 i 30 W umierają. Niestety[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Stewia jako słodzik

Dzień dobry! Wiem,że był już taki wątek o słodzika[…]

Vaporesso Luxe S 220w (skrr s tank)

Witam, zamóiłem sobie nowego kita od vaporesso. Te[…]