EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Odmish
#1877903
Volish Alpha - pełny zbiornik (2ml) starcza na jakieś 10-15 buchów i trzeba zalewać, grzałka 0.5, otwarty na 80% wlot powietrza,liquid 12 mg a obecnie premix 6mg (ta sama sytuacja). Wydaje mi się że troszkę za szybko ten liquid ucieka, ten typ tak ma czy gdzie szukać przyczyny?
By Staszek.S
#1877905
Trochę mało... Nie wycieka nigdzie?
Jaka moc (ile W) ?
No i pytanie co to jest buch... bo ja potrafię np wziąć z TFV8 buchy po 8 sekund, z których jeden poważnie zadymia spore pomieszczenie... tylko po co ?:)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877909
Liquid znika w obłokach. Co wygrałem?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877913
PucH2 pisze:Liquid znika w obłokach. Co wygrałem?

Obrazek

:lol:
By Staszek.S
#1877916
Odmish pisze:Wszędzie sucho,nie cieknie. Dlatego tym bardziej mnie zastanawia przyczyna aż tak dużego zużycia :)

A czy za każdym napelnieniem wlewasz równo 2ml np strzykawka, czy napelniasz po prostu do pełna? Bo to robi różnicę...
By Odmish
#1877917
napełniam do stanu max, mam świadomość że niekoniecznie musi tam być 2ml jak mówi producent aczkolwiek sam fakt że liquid bardzo szybko się kończy jest męczący..
By Staszek.S
#1877919
Wywapuj do momentu kiedy zazwyczaj napelniasz i napełnić strzykawka...podziel się wiedzą ile weszło...czasem pojemność podana jest brutto...mi w Lilitlessie na przykład nigdy nie weszło więcej jak 3.5 choć powinno niby wejść 6.3..
By Odmish
#1877923
Staszek.S pisze:Trochę mało... Nie wycieka nigdzie?
Jaka moc (ile W) ?
No i pytanie co to jest buch... bo ja potrafię np wziąć z TFV8 buchy po 8 sekund, z których jeden poważnie zadymia spore pomieszczenie... tylko po co ?:)

3-4 sekundy, normalna chmura :) nie wycieka
By Krasnal45
#1877925
Staszek.S pisze:.mi w Lilitlessie na przykład nigdy nie weszło więcej jak 3.5 choć powinno niby wejść 6.3..

Limitllesy są o różnych pojemnościach.
By Staszek.S
#1877927
Wiem...Ale ten był w wersji Plus a ta ma tylko pojemność 6.3, na pudełeczku też jak byk pisało 6.3
Chyba że kolega z forum od którego kupiłem podmienił zawartość pudełka... ale szczerzew to wątpię
Z wymiarów wychodziło mniej więcej 6 z haczykiem... ale jak odjąć kominek i watę która musi wejść w zbiornik, to pojemność ledwo 3ml przekraczała...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.